"Alp Gürkan'ın CHP tandaslı olduğu söyleniyor"

Giriş Tarihi: 28.5.2014 00:27 Güncelleme Tarihi: 28.5.2014 02:00

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Soma'daki maden faciası yaratılan provokasyon girişimine değinirken, Kemal Kılıçdaroğlu'na da tepki gösterdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek A Haber'de Gündem Özel programında konuk oldu. Melih Gökçek Soma'da yaşanan maden faciası yaşanan provokasyonları değerlendirdi. Gökçek maden sahibi Alp Gürkan'ın ifadeye bile çağrılmamasına tepki göstererek Gürkan'ın CHP Tandaslı olduğunu söyledi. Melih Gökçek'Kılıçdaroğlu başka zaman ortalığı yıkardı bu adam dokunulmaz mı diye ama şimdi çıtı çıkmıyor.' dedi.

İşte Melih Gökçek'in konuya ilişkin yaptığı değerlendirme;

"Devletimiz yaptıklarıyla bir parçada olsa bu yaralar sarılacak. Maden sahibine kim bir şey yapamıyor. Neden bir şey yapamıyorlar anlamış değilim. Biliyorsunuz Koç'un eski ortağı. İnsanın aklından kırk türlü şey geçiyor. Güç yetmiyor. Hakim ortada somut deliller olmadığı için sorguya çağrılmasına gerek yok dedi. Bunu anlamak mümkün değil. 301 kişiden daha büyük bir delil var mı? 301 kişi hayatını kaybetmiş, millet feryat ediyor ifadesini bile almıyorlar. Köken olarak AK Partili biri olsa yeri göğü yıkarlardı. CHP'li tandaslı olduğu etrafta söyleniyor. Ama şimdi bakın CHP'den de ses yok. Kılıçdaroğlu yeri göğü inletir ortalığı birbirine katardı. Bu adam dokunulmaz mı derdi. Ama bakın şimdi çıtı çıkmıyor. Akıl sır erdirebilmek mümkün değil. Devlet yaraları sarmaya çalışırken diğer taraftan acıları istismar eden bir kitle var."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Alp Gürkan'ın CHP tandaslı olduğu söyleniyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN