Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan Ağrı'da açıkladı

Ağrı'da halka seslenen Başbakan," Duyduk ki benimle ilgili ailemle ilgili bir film hazırlıyorlarmış. Seçim öncesine bu filmi yetiştireceklermiş" dedi.

Giriş Tarihi: 28.5.2014 17:16 Güncelleme Tarihi: 28.5.2014 17:37
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 1 Haziran'da yerel seçimlerin tekrarlanacağı Ağrı'da, Adliye Sarayı Dörtyol Kavşağı'nda düzenlenen mitingde kendisiyle ilgili yeni bir kasetin hazırlandığını açıkladı.


"BANA UYGUN ARTİST BULAMAMIŞLAR"

"Yeni bir haber aldık. Duyduk ki Pensilvanya'da benimle ilgili, ailemle ilgili bir film hazırlıyorlarmış. Bu film için bana uygun bir artist bulamamışlar. Çocuğuma benzer bir artist henüz bulamamışlar. Halbuki Hollywood'a gitmelerine gerek yok. Kendi içlerinde bunu başaracak artistler var. Var var oradan çıkarırlar. Fakat bu tuzakların hiçbir tutmuyor tutmayacak."

BAŞBAKAN AĞRI'DA AÇIKLADI


"ŞİMDİ HESAP ŞU..."

"Şimdi diyorlar ki hesap şu. Cumhurbaşkanlığı Seçimi öncesine bu filmi yetiştireceklermiş. Onun gayreti ve hesabı içindeler. 17 Aralık dediler tutmadı. 25 Aralık dediler tutmadı. 30 Mart dediler gene tutmadı. Şimdi de 10 Ağustos diyorlar. O zaman da Allahın izniyle yine tutmayacak ben buna inanıyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Ağrı'da açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN