Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Mavi Marmara davasında ‘paralel’ el!”

Giriş Tarihi: 6.6.2014 15:14 Güncelleme Tarihi: 6.6.2014 15:23
A Haber'de Banu El'in sunduğu 'Aklın Yolu' Sabah Gazetesi Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Star Gazetesi Yazarı Hikmet Genç ve Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz'u konuk etti. Mavi Marmara Davası'nda İsrailli komutanlara çıkarılan yakalama kararının da tartışıldığı programda Kütahyalı çarpıcı açıklamalar yaptı.

"KATLİAMDA GÖBEK ATAN ÖRGÜT"

Mavi Marmara katliamı olurken göbek atan bir örgüt var. Bu örgütün mahkemesi bir karar çıkartıyor. Türkiye-İsrail ilişkileri normalleşirse paralel örgütün işlevi bitecek. Onlar çok iyi biliyor. Yakalama kararı yüzde 100 paralel örgüt tezgahıdır. Mavi Marmara gazilerinin tamamını, İHH mensuplarının tamamını içeri atmayı planlayan bu örgüt mevcut.- Gidiyor Ayasofya'da yaptıkları şarlatanlıklar gibi-Türkiye'nin mütedeyyin insanlarını etkilemek için yapılmış şarlatanlıktır bu, Türk halkı bunu yemez- Aynı şey burada da mevcut. Türkiye-İsrail ilişkileri normalleşirse bu örgüt bitecek. Çünkü işleri kalmayacak. Türkiye ve İsrail birbirine girsin, durum kötü olsun ve buradan onlara mal çıksın istiyorlar.

"PARALEL YAPI İSRAİL YANAŞMASI"

Paralel örgüt İsrail'e yanaşma bir örgüttür. İsrail'e yanaşarak Türkiye'nin uluslar arası bir izolasyon yaşamasını sağlayarak kendine bir alan açmak istiyor. Türkiye'yi El Kaide'ye destek veren ülke olarak gösteren operasyon budur. Bu halkın Erdoğan'a destek vereceğini biliyor. Bunu engelleyemez. Bunun için açıkça kendi halkına savaş açtı. Reel olarak güçlü bir ekonomimiz var. Bu durum imaj operasyonlarıyla değişmez.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Mavi Marmara davasında ‘paralel’ el!”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN