Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel medya bataklığa saplandıkça çirkefleşiyor

Paralel medyanın masa başı gerçek dışı haberlerle yaptığı algı operasyonlarına tepki gösteren Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 17 Aralık Küresel operasyonu hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 28.6.2014 14:07 Güncelleme Tarihi: 28.6.2014 14:08
"17 Aralık sürecinde paralel kalkışmaya karşı çıktığımız için Memur-Sen hedef oldu" diyen Gündoğdu, "Paralel medya bir habere 8 yalan sığdıracak kadar saldırıya geçti. Artık iftirada sınır tanımıyor, toplum mühendisliği ile algı operasyonu yapıyorlar" dedi.

"Biz bürokratik devletin, yatay, dikey ve paralel yapıların karşısındayız. Vesayetle mücadele edeceğiz" diyen Gündoğdu, "Paralel medyanın yalanları Memur-Sen'in yolculuğunu bitirmez, bu kervan yürür. Memur-Sen olarak, millet iradesinin yanında, vesayet kurma çabalarına girişenlerin karşısında durmaya devam edeceğiz. Dün 'beyaz Türk' ile mücadele ettik, bugün cemaatler arasında 'beyaz müslümanlığa' soyunulmasına müsaade etmeyiz" diyoruz. Cemaatler işine baksın. Bunların yüzünden hoca, hizmet kavramları enflasyona uğradı. Onun için 'kayıt dışı siyasete' hayır diyoruz" şeklinde konuştu.

Paralel medyada gerçek dışı haberlere imza atanları "algı ustası" olarak değerlendiren Gündoğdu, "Bu algı ustaları Ankara'yı terörist devlet gibi göstermeye çalıştılar, yargı eliyle milli iradeyi alaşağı etmeye kalktılar. Tüm yalanlarını ve kara propagandalarını yüzlerine kim söylediyse bu kez iftira kampanyalarını onlara yönelik gerçekleştirdiler. Onlar, debelene dursunlar, biz Memur-Sen olarak yetkili konfederasyon sıfatıyla kamu görevlileri için kazanmaya, kamu görevlilerine kazandırmaya devam edeceğiz. Memur-Sen olarak, millet iradesinin yanında durmaya, millete ve seçtiklerine karşı paralel ya da dikey vesayet kurma çabalarına girişenlerin karşısında olmaya devam edeceğiz. Mavi Marmara gibi milli bir konuda mağdurun değil zalimin yanında duranlar, çıkıp bize çamurlarını bulaştırmak istiyorlar. Bataklığa saplandıkça çirkefleşiyorlar. Tabanlarını yitirdikçe daha bir saldırganlaşıyorlar. Bunları Yalan Makinesine bağlasak inanın makine, kısa devre olurlar" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel medya bataklığa saplandıkça çirkefleşiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN