Diyarbakır Başbakan Erdoğan'a hazırlanıyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanlığında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 26 Temmuz'da Diyarbakır'da yapacağı miting öncesi istişare toplantısı yapıldı.

Giriş Tarihi: 21.7.2014 15:15 Güncelleme Tarihi: 21.7.2014 15:15
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı toplantı ve konferans salonunda düzenlenen toplantıya, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, ilçe başkanları, il ve içe kadın kolları başkanları, il ve ilçe gençlik kolları başkanları katıldı. Toplantının gündeminde AK Parti'nin Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 26 Temmuz'da Diyarbakır'da düzenleyeceği miting ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri yer aldı.

Toplantıda konuşan Altaç, AK Parti Diyarbakır teşkilatları olarak yoğun bir sürece girdiklerini belirterek, bu süreçte herkese önemli sorumluluklar düştüğünü söyledi. Altaç, 'Bizler bugün için değil yarınlar için, ben için değil biz için, dönemimiz için değil gelecek nesillerimiz için çalışıyoruz. Teşkilatlarımız önümüzde ki 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerine 12 yıl nasıl çalıştıysa bugünde aynı kararlılık ve şuur içinde çalışmalarına devam etmektedir. Bildiğiniz Cumhurbaşkanlığı seçimlerine her geçen gün yaklaşıyoruz. Biz her yönüyle seçimlere eksiksiz bir şekilde hazırlanmak istiyoruz. Bu anlamda her arkadaşımız bugünden itibaren üzerine düşen görevi yerine getirerek seçim çalışmalarını kendi ilçelerinde başarıyla yapacaklarından kuşkumuz yoktur. AK Parti olarak elbette seçimde başarılı sonuç için uğraşıyoruz. Ama asıl amacımız, milletimizin gönlünü kazanmak ve Diyarbakır'ımıza hizmet ermektir. İnşallah genel başkanımız ve Başbakanımızı çok iyi bir şekilde ağırlayacağız. Onun Diyarbakır sevdalısı olduğunu biliyoruz. Bu anlamda biz de Diyarbakır da Başbakanımızı kucaklamaya hazırız' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diyarbakır Başbakan Erdoğan'a hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN