Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İsrail, Gazze'de döktüğü kanda boğulacak

Giriş Tarihi: 3.8.2014
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında dün Balıkesir'de düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan günedeme ilişkin şu açıklamaları yaptı:
* OPERASYONA DEVAM: CHP'nin, MHP'nin iradesini satın aldılar. Bizleri dinledikleri kadar bunları da dinlediler. MHP'nin ipini Pensilvanya'ya teslim ettiler. Pensilvanya'nın kuyruğunda uçurama doğru gidiyor. Biz boyun eğmedik, ama onlara da şantaj yapılıyor, onlar boyun eğdiler. Biz onları da bu esaretten kurtaracağız.
* SENİNKİ CAN DA ONLARIN Kİ PATLICAN MI: Gazze'de 72 saatlik bir ateşkes sağlandı. İsrail bir kez daha hukuku çiğnedi ve ateşkesi ihlal etti. Bunlar kana doymaz. Ama inanın o doyamadıkları kanda boğulup gidecekler. O çocukların, bebeklerin, o masum kadınların kanında boğulup gidecekler. İsrail Hitler'i aratmayan bir soykırım yaparken ne Ortadoğu'ya ne de dünyaya barış gelemez. Peki sen bir tane askerinin esir alınmasını konuşuyorsun da 1500 şehidin, 7 bini aşkın yaralının hesabını kim verecek? Seninki can da öbürküler patlıcan mı ya?
* İSRAİL'İN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRIYORLAR: Rahatsız olan sadece İsrail değil, içeride o işte eski Türkiye'nin aktörleri de rahatsız oluyorlar.
* İHSANOĞLU DA ÇAKMA: Ben Kılıçdaroğlu'nun çakma olduğunu biliyordum da bunun çakma olduğunu yeni öğrendim. Akşam başka sabah başka.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İsrail, Gazze'de döktüğü kanda boğulacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN