Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Star'dan Taraf'a suç duyurusu

Taraf Gazetesi'nin Star Medya Grubu Başkanı Mustafa Karaalioğlu ile ilgili asılsız haberlerine Star Grubu sert cevap verdi.

Giriş Tarihi: 4.8.2014 16:44
Paralel Yapı'nın iftiracılığı ile bilinen yayın organı Taraf gazetesi'nin yalan haberlerine Star Medya grubu'ndan sert cevap geldi.

Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu hakkında Taraf'ın yaptığı yalan haberler için hukuki işlem başlatıldığını belirten açıklamada, iddiaların tamamen asılsız olduğu vurgulandı.

Açıklamada şu ifadele yer verildi:

"Star Medya Grubu'ndan sert açıklama geldi. açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Star Medya Grubu olarak, bugün Taraf Gazetesi'nin Medya Grup Başkanımız Sn. Mustafa Karaalioğlu hakkında yaptığı gerçek dışı habere dair açıklama zarureti doğmuştur;

Taraf'ın; internet üzerinde kullanılan bazı sosyal medya hesaplarının, Medya Grup Başkanımız Sn. Mustafa Karaalioğlu ve İnternet Yayın Müdürümüz Mustafa Nihat Yükselir tarafından yönetildiği iddiası tümüyle gerçek dışıdır. Haberin tamamı yalan ve iftiradan ibarettir. Yalan habere ilişkin hukuki süreç başlatılmıştır.

Daha önce de açıklandığı üzere Sn. Mustafa Karaalioğlu twitter, facebook vb. hiçbir sosyal medya hesabı kullanmamakta, aynı isimde açılmış hesaplarla hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Star Medya Grubu"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Star'dan Taraf'a suç duyurusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN