Gül ile aramız 7 yıl önceki gibi sıcak

Giriş Tarihi: 31.8.2014
12. Cumhrubaşkanı Tayyip Erdoğan Köşk'e çıkışının ardından ilk röpotajını Katar televizyonu Al-Jazeera'ya verdi. Anayasal görevlerini sonuna kadar kullanacağını ifade eden Erdoğan, "Yarı başkanlık sistemine benzer yapı bizde mevcut" dedi. Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:
OKULA DÖNMEK İSTEDİ: Ahmet Bey'in üniversiteye dönme arzusu oldu. Biz dedik ki: "Buraya danışman olarak geldiniz. Bundan sonra sizi çok daha farklı görevler bekleyecek. Bugüne kadar teorisyendiniz. Şimdi teoriyle pratiği bir araya getirecek ve ülkemize, milletimize daha faydalı olacaksınız." Bırakmadık.
FİTNE SOKAMAZLAR: Abdullah Gül'le cumhurbaşkanlığına aday gösterdiğimizde aramızdaki hukuk ne kadar sıcaksa şu anda da aynı şekilde sıcak. Aramıza fitne, tefrika sokmak isteyenler zaman zaman Abdullah Bey'le benim aramda, zaman zaman hanımlarımız arasında bu ayrılıkların olduğunu işlediler. Ama başaramadılar. Sıradan bir parti değiliz. Bu bir davadır ve buna gönül verenler kardeşlik içinde hizmeti sürdürecektir. ANKARA
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gül ile aramız 7 yıl önceki gibi sıcak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN