Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu'na fotoğraflı 'rakı sofrası' yanıtı

Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP kurultayında söylediği "Bana çalışan adam lazım, rakı sofralarında konuşan adam değil" sözlerine istinaden sosyal medyada paylaşılan fotoğrafla CHP Genel Başkanı'na göndermede bulunuldu.

Giriş Tarihi: 9.9.2014 15:56 Güncelleme Tarihi: 9.9.2014 16:01
Kılıçdaroğlu'nun 'rakı sofrası' ithamının yansımaları sosyal medyada hala konuşulan konular arasında. CHP Genel Başkanı'nın Önder Sav ile birlikte aynı masada rakı içtiği fotoğrafları paylaşan kullanıcılar Twitter'da Kılıçdaroğlu'nu eleştirmeye devam ediyor.

İNCE DE CEVAP VERMİŞTİ


Kılıçdaroğlu'nun 'rakı sofrası' ile ilgili sözleri yeniden başkan seçildiği CHP kurultayı sonrasında bir hayli konuşulmuştu. Yenilgiyle ayrıldığı kurultay sonrasında konuşan Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'nun söz konusu sözleri ile ilgili "Bence arkadaşlarımıza haksızlık etti. Tayyip Eroğdan'ın ağzına da malzeme verdi. Hiç şık olmadı" demişti.

Star TV'ye konuşan ve "Partinin önemli bir kesimine çok ters bir şey söyledi" diyen İnce, Erdoğan'ın Atatürk'e, İsmet İnönü'ye 'iki ayyaş' demesinin alt yapısı oluştu bir anlamda burada. Doğru değil, şık bulmadım. Kendisiyle de rakı sofralarında oturduk onu da söyleyeyim" diye konuşmuştu.

İşte Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaşılan diğer fotoğraflar:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu'na fotoğraflı 'rakı sofrası' yanıtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN