Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan başkan olacak

’ın öncülük ettiği okuma yazma kurslarını bitiren kadınlar: Bize sunulan imkânları düşünüp oy vereceğiz. başkan olacak. ’nin geleceği için Tayyip Erdoğan’dan başka seçenek yok

Giriş Tarihi: 7.6.2018
Erdoğan başkan olacak

Emine Erdoğan'ın himayeleri ve atv'nin sevilen sunucusu Müge Anlı'nın desteğiyle, yaklaşık yarım milyon vatandaşın okuryazar olmasına vesile olan Okuma Yazma Seferberliği kampanyası kapsamında kurslara kaydolan kadınlar, 24 Haziran'da artık mühür veya parmak basma yerine imza atarak oy kullanacaklar. SABAH'a konuşan kadınlar, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceklerini, Emine Erdoğan'ın kadınların problemlerine olan hassas yaklaşımının da oy tercihlerine büyük etkisi olduğunu söyledi.'GÜMBÜR GÜMBÜR İKTİDAR '
Gülümser Yavuz (55): Okuma yazma bilmek çok güzel. Okuma yazma öğrenmeme vesile olan Emine Erdoğan'ın eşi Cumhurbaşkanımızdan 24 Haziran'da desteğimi esirgemeyeceğim. Türkiye'nin geleceği için ondan başka seçenek yok. Cumhurbaşkanımız ve Emine Hanım'ın kızımın düğününe gelmesini çok istiyorum. İnşallah AK Parti gümbür gümbür iktidar olacak. Cumhurbaşkanımız da başkan olacak.
Fikriye Karataş (60): Okuma yazma öğrendiğimden beri kendime daha çok güveniyorum. Gazete okuyorum, televizyonlardaki altyazıları takip ediyorum. Sosyal hayata daha fazla katılım gösteriyorum. 24 Haziran seçimlerinde bunu göz ardı etmeyeceğim ve okuma yazma kurslarına erişmemizi bu kadar kolaylaştıranlara oy vereceğim. Okuma yazma öğrenmeden önce de AK Parti'ye oy veriyordum. Çünkü yapılan hizmetleri görmek için okuma yazma bilmeye gerek yok. Cehalet kitap okuyamamak değil hayatı okuyamamak. Kadınlar kendilerine verilen hak ve özgürlükleri görüyorlar, elbette seçimde bunu göz önünde bulundurarak Cumhurbaşkanımız'a oy vereceklerdir. Ben okuma yazma kursuna Müge Anlı ve Emine Erdoğan sayesinde kaydoldum. Allah onların güzel gönüllerine zeval vermesin.


Resmiye Gök (75): Hayatımdaki büyük eksikliklerden birisi okuma yazmaydı. Şu anda temel anlamda okuyup yazabiliyorum. Kursumuzun ilk bölümü bitti ama ikinci kademeye de devam edeceğim. Bu arada torunumla ders çalışmaya devam edeceğim. Müge Anlı'dan ve vesile olan herkesten Allah razı olsun. Tatil için İstanbul'a gidiyorum ancak 24 Haziran'da oy vermek için Ankara'ya geri döneceğim. Bize sunulan hizmetleri göz önünde bulundurarak oyumu kullanacağım.
Ayşe Demir (59): Ben Ankara Yenimahalle Halk Eğitim Merkezi'nde açılan okuma yazma kursuna kaydoldum. Kursun açılışına bizzat Emine Erdoğan geldi. Kadınlar gönül rahatlığıyla ona dertlerini anlattı. Ben okuma yazma öğrenmeden önce de bütün siyasileri takip eder ve ona göre oy kullanırdım. Gerçi son zamanlarda hayatın ne kadar kolaylaştığını anlamak için siyaseti takip etmeye gerek yok. Dün gece hastalandım, hastaneye gittim. Tüm tetkikler en ince detayına kadar yapıldı. Şimdiki hijyenik ortam ve halkla yakından ilgilenen personeli gören zaten oyunu kime vereceğini biliyor. Halka bu kadar hizmet götüren iktidar tabii ki destek görecek. Bazen geçmişi düşünüyorum da 'Daha ne olsun' diyorum.
Fedile Çakar (60): Okuma yazma bilmeden önce partinin amblemine göre oy kullanıyordum. 24 Haziran'da AK Parti'ye oy vereceğim. Bunda benim de gittiğim okuma yazma kursunun etkisi büyük. Hayatımızı kolaylaştıran yenilikler getiriyorlar. Eskiden böyle kurslar yoktu. Şimdi insanlar yeter ki bir şey öğrenmek istesin, devlet her imkânı sağlıyor.KURSU BİTİRDİLER KEP ATARAK KUTLADILAR
Muş'ta, kent merkezine 25 kilometre uzaklıktaki Nadaslık İlkokulu'nda açılan okuma yazma kursunu başarıyla tamamlayan köylü kadınlar, mezuniyet sevincini cüppe giyip kep atarak kutladı. Kursu birincilikle tamamlayan 60 yaşındaki Sakine Ekmen'in de aralarında bulunduğu 20 kadından 15'i cüppe giyerek kep atmanın sevincini yaşadı. Sakine Ekmen, "Cumhurbaşkanımıza ve eşi Emine Erdoğan'a teşekkür ediyoruz. Çok sevinçliyiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan başkan olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN