Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atatürk’ün partisi, ’den yapıyor

MHP lideri Adana’da konuştu: Atatürk’ün partisi ’den ilik ve yapıyor. Bir gözüyle Kandil’i öbürüyle Pensilvanya’yı kolluyor. Zillet İttifakı milli güvenlik sorunudur

Giriş Tarihi: 28.3.2019
Atatürk’ün partisi, HDP’den organ nakli yapıyor
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde dün Adana'da partililere seslendi. CHP ve İYİ Parti'nin oluşturduğu "Millet İttifakı'nı" hedef alan Bahçeli, Millet İttifakı'nın bazı belediye meclis üyeliklerine HDP'den de aday göstermesine işaret ederek, "PKK CHP'yi ele geçirmiş. SP'ye nüfuz etmiştir. Yazıktır, günahtır. Zillet ittifakı güvenlik sorunudur" dedi. Bahçeli, konuşmasında şu mesajları verdi:
Cumhur İttifakı Türkiye'nin haklı ve tarihi davasının sonsuz savunucusudur. AK Parti ile çıkarsız, hesapsız, hilesiz, yalansız bir ittifak kurduk. Sevdamız Türkiye'dir, hedefimiz Cumhuriyetin 100. yıl dönümüne ulaşmaktır. İttifakımız Türkiye düşmanlarına karşı sadakatin, safiyetin ve hamiyetin ittifakıdır.

'ABD ATEŞLE OYNUYOR'
ABD'nin, İsrail'in Golan işgalini tanıması) ABD 25 Mart'taki vahim imzasıyla uluslararası hukuku çiğnemiştir. ABD'nin Golan Tepeleri kararını şiddetle kınıyorum. ABD'nin ateşle oynadığı açıktır. Bu kapsamda bekamız ağır bir tehdit altındadır. Trump'ın imzası hükümsüzdür.
(Cumhur İttifakı) İttifakımız, vahşi hesaplara bir imza ile Kudüs'e, Golan Tepeleri'ne dinamit fırlatan karanlık güçlere, inançlarımızı yok sayan vandal emellere karşı milli ve manevi bir ittifaktır.

'HDP'DEN İLİK VE ORGAN NAKLİ'
Kandil'de hazırlanan listeler aziz milletimize dayatılmaktadır. PKK CHP'yi ele geçirmiş. SP'ye nüfuz etmiştir. Yazıktır, günahtır. Zillet ittifakı güvenlik sorunudur.
Kandil'de hazırlanan belediye meclis aday listeleri aziz milletimize dayatılmaktadır.
PKK'lı teröristler HDP, CHP, İP ve SP üzerinden belediyelere sızmayı amaçlıyor.
Atatürk'ün partisi HDP'den ilik ve organ nakli yapıyor. Bir gözüyle Kandil'i öbürüyle Pensilvanya'yı kolluyor.
Hainler silahla yapamadıklarını "Zillet İttifakı" adıyla başarmayı deniyorlar.
Zillet İttifakı, ülkemize karşı "beşinci kol" faaliyeti yapıyor.
Sözde Kürdistan'dan bahsedenler CHP'yi ipotek altına almış, ipi uzaktan kontrol edecek seviyeye ulaşmıştır.
Bu nedenle "Zillet İttifakı" milli üvenlik sorunudur. Türkiye'nin karşı cephesidir.
Milletin ipi bunları sandığın dibine gömer.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atatürk’ün partisi, HDP’den organ nakli yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN