Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyaca ünlü sanatçı : Erdoğan gibi bir başkanınız olduğu için çok gururlanmalısınız

'li sanatçı 'den A Haber'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. A Haber muhabiri 'in sorularını yanıtlayan Della Miles, "Nasıl Müslüman oldunuz? 'ye yerleşmeye nasıl karar verdiniz? Türk kültürünün hangi özellikleri sizi etkiledi? gibi sorularına samimi yanıtlar verdi. Öte yandan Türkiye'nin 'na destek veren sanatçı Başkan Erdoğan ile olan görüşmesiyle ilgili de ilk kez konuştu ve o anları anlattı. Miles, "Kendi ülkemin başkanlarından hiçbiriyle tanışmadım birinin bile elini bile sıkmadım. Başkan Erdoğan çok açık biri, benimle bile görüştü. Bundan etkilendim çok onurlandım. O ve sevgili eşi sadece normal insanlar. Kimseye yukarıdan bakmayan bir başkanınız olduğu için gururlanmalısınız" dedi. Öte yandan aralık ayı içerisinden 'ya geleceğini ve yeni bir single çıkaracağını söyleyen Miles, A Haber'ê özel Türkçe olarak "Yalnızım" şarkısın söyledi.

Giriş Tarihi: 8.12.2019 19:46 Güncelleme Tarihi: 8.12.2019 19:46 ABONE OL
Dünyaca ünlü sanatçı Della Miles: Erdoğan gibi bir başkanınız olduğu için çok gururlanmalısınız

Michael Jackson ve Whitney Houston ile yıllarca aynı sahneyi paylaşan ABD'li sanatçı Della Miles'den A Haber'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. A Haber muhabiri Emirhan Ergen'in sorularını yanıtlayan Della Miles, "Nasıl Müslüman oldunuz? Türkiye'ye yerleşmeye nasıl karar verdiniz? Türk kültürünün hangi özellikleri sizi etkiledi? gibi sorularına samimi yanıtlar verdi.

Dünyaca ünlü sanatçı Della Miles: Erdoğan gibi bir başkanınız olduğu için çok gururlanmalısınız

"BAŞKAN ERDOĞAN İÇİN GURURLANMALISINIZ"

Öte yandan Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı'na destek veren sanatçı Başkan Erdoğan ile olan görüşmesiyle ilgili de ilk kez konuştu ve o anları anlattı. Miles, "Kendi ülkemin başkanlarından hiçbiriyle tanışmadım birinin bile elini bile sıkmadım. Başkan Erdoğan çok açık biri, benimle bile görüştü. Bundan etkilendim çok onurlandım.

O ve sevgili eşi sadece normal insanlar. Kimseye yukarıdan bakmayan bir başkanınız olduğu için gururlanmalısınız" dedi. Öte yandan aralık ayı içerisinden Konya'ya geleceğini ve yeni bir single çıkaracağını söyleyen Miles, A Haber'ê özel Türkçe olarak "Yalnızım" şarkısın söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyaca ünlü sanatçı Della Miles: Erdoğan gibi bir başkanınız olduğu için çok gururlanmalısınız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN