Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu evlilik olacak!

Arda Turan-Sinem Kobal çifti ayrıldı mı? Aralarında sorun mu var? Neden ayrı geziyorlar? Tüm bu soruların cevabını; Arda'nın en yakın arkadaşı tek tek verdi!

O BAYRAMPAŞALI
Günaydın sordu, isminin açıklanmasını istemeyen Arda'nın en yakınındaki kişi cevapladı... "Çift neden ayrı geziyor?" Arda'nın arkadaşı, soruya şu yanıtı verdi: Arda'nın çok sevdiği bir tabir var; "Ben bir Bayrampaşalı'yım ve erkek arkadaşlarımla vakit geçirmeyi severim" der. Tavla oynayarak, şamata yaparak stres atmayı sever. Arkadaşlarıyla tatil yaptı ama tüm o süreçte de Sinem'le beraberdi.

NEFRET ETTİĞİ SORU
Arkadaşı, evlilik hakkında da kesin konuştu: Arda'ya evliliklerini sordum, net bir şekilde şunu söyledi: "Bu evlilik olacak, bundan kimsenin şüphesi olmasın!" Ünlü futbolcunun medyada çıkan haberlerden bunaldığını da söyleyen arkadaşı, "Arda, hiç konuşmadı, çünkü özel hayatı hakkında açıklama yapmayacağına dair yemini var. En nefret ettiği soru ise 'Ne zaman evleneceksiniz?" dedi.

ARDA KIRGIN GİTTİ
Arkadaşı; Arda'nın kamp için İspanya'ya döndüğünü ancak hakkında çıkan haberler nedeniyle tatilinin zehir olduğunu ve ülkesinden kırgın ayrıldığını açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu evlilik olacak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN