3.5 milyon liralık imza

Giriş Tarihi: 23.7.2013
İşadamı Lemi Gülman, yıllar sonra muradına erdi! Gülman; 2007'de, 17 yıllık eşi Reyhan Gülman'a boşanma davası açtıktan bir süre sonra aşk yaşamaya başladığı ünlü haber spikeri Ece Özbek ile önceki gün nikah masasına oturdu. Lemi Bey, Türkiye'nin 50'nci zengini olan babası Kemal Gülman'ın Bebek'teki evinde 80 kişinin şahitliğinde Ece Özbek'le bir ömür mutluluğa "Evet" dedi.
Eylül ayına erteledikleri balayılarını Como'da geçirmeyi planlayan yeni evliler, umarım bir ömür mutlu olurlar...
Lemi Gülman; Ece Özbek ile evlenebilmek için yıllarca birçok şeye göğüs gerdi.
Hatırlarsanız; eşi Reyhan Hanım, yüklü bir boşanma tazminatı isteyip ayrılığa yanaşmayınca, Lemi Bey tam 4.5 yıl boyunca mahkeme koridorlarını arşınlamak zorunda kalmıştı.
Ece Özbek ve ondan 9 Mart 2011'de dünyaya gelen oğlu Emir ile yeni bir hayat kuran Lemi Bey; 4.5 yılın ardından geçen yıl Mart ayındaki duruşmadan boşanarak çıkmıştı.
Duruşmadan sonra konuştuğum Lemi Bey o kadar mutluydu ki, "Deve kessem yeridir" demişti.

EVLENMEK İÇİN YARGITAY KARARINI BEKLİYORDU
Mahkemenin 3.5 milyon lira boşanma tazminatı ödemesine karar verdiği Lemi Bey, tazminat miktarını çok bulup kararı Yargıtay'a taşımıştı. "Yargıtay ne karar verir bilmem ama başımın gözümün sadakası olsun.
Üzerimden çok büyük bir yük kalktı" diyerek sevincini dile getiren Lemi Bey, evlenmek için Yargıtay kararını bekliyordu. Önceki ay Yargıtay itirazı reddedilen ve boşanma davası onanan Lemi Bey, pazar akşamı Ece Özbek ile muradına erdi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3.5 milyon liralık imza
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN