Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den eski eşine

Giriş Tarihi: 13.8.2013 09:56 Güncelleme Tarihi: 13.8.2013 10:40

, boşandığı 'nin sunu yaptı. Ünlü oyuncu açtı. Mahkeme, Akgün'ün eski eşinin de tanıdığı arkadaşlarıyla görüşmesini yasakladı.

Bir dönem evlilikleri ile herkesi kendilerine hayran bıraktılar. 27 Şubat 2011'de dünyaya gelen Melisa adlı kızlarıyla mutluluklarına mutluluk kattılar. Herkes onların evliliğine imrenirken, şok bir şekilde boşanma kararı aldılar.

E VARAN SÖZLER

Ünlü oyuncu ile işadamı 'ün evliliği bu kez mahkeme koridorlarıyla gündeme geldi. Melisa adında bir kızları olan çift, geçtiğimiz ocak ayında 'anlaşmalı' olarak boşandı. Ancak ididaya göre işadamı Akgün, susmadı. Engin Akgün, arkadaş ortamlarında eski eşi Ceyda Düvenci hakkında hakarete varan konuşmalar yaptı. Bunun üzerine ünlü oyuncu, bir süre önce eski eşi tarafından 'hakarete uğradığı ve küçük düşürüldüğü' iddiasıyla İstanbul Aile Mahkemesi'nde açtı.

'BENİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜ'

Eski eşinin kendisi hakkında ortak arkadaşlarına konuşarak küçük düşürdüğünü, bu konuşmalardan ciddi zarar gördüğünü iddia eden Düvenci 'tedbir' talebinde bulunbu. Mahkeme, işadamı Engin Akgün'e eski eşine karşı dikkatli olması için ceza verdi. 6 ay süreyle 'ortak arkadaşlarıyla konuşmama, kötü davranış ve telefonla konuşmama' yasağı getirdi.

CEYDA DÜVENCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Neslihan Keskin / Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyda Düvenci'den eski eşine dava
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN