Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nin eski eşinden şok iddia!

ile , boşanmalarından 8 ay sonra yine lik oldu. Düvenci’nin evli oldukları sürede kendisini ünlü bir gazeteciyle aldattığını iddia eden Akgün, durumu arkadaşlarıyla paylaştı. Ceyda Düvenci ise eski eşinin bu konuda konuşmasını engellemek için hakkında mahkemeden tedbir kararı aldırdı

Giriş Tarihi: 15.8.2013 11:55 Güncelleme Tarihi: 15.8.2013 13:17

ile 5 yıllık evliliğin ardından geçen ocak ayında boşandığı cephesinden ilginç bir haber var.

İddiaya göre Akgün, evli oldukları dönemde eşinin, yaklaşık 1.5 yıl boyunca, son günlerde çok gündemde olan ünlü bir gazeteciyle kendisini aldattığını öğrendi. Bu in ortaya çıkması üzerine Ceyda Düvenci, eşinden hiçbir şey talep etmeden sessiz sedasız boşandı.

GAZETECİ SEVGİLİ DÜVENCİ'DEN AYRILDI

Ancak hikâye burada bitmedi. Habertürk'ün haberine göre; Engin Akgün, boşanmanın ardından aldatma olayını ortak arkadaşlarına anlattı. Durumun ortaya çıkması üzerine ünlü gazeteci, Ceyda Düvenci'yle yollarını ayırdı. Düvenci, eski eşinin arkadaş ortamlarında sürekli bu konudan bahsetmesinin kendisine ciddi anlamda manevi zarar verdiğini belirterek ye başvurdu.

Mahkeme, Engin Akgün'e 6 ay süreyle 'ortak arkadaşlarıyla konuşmama, kötü davranış ve telefonla konuşmama' cezası verdi.

İşte çıkan ihanet haberinin üzerine çiftten gelen basın açıklaması...

Değerli basın mensupları;

Kamuoyunda bilindiği üzere evliliğimizi anlaşarak özel bir sebep olmaksızın medeni insanlara yakışır şekilde noktaladık. Ancak çocuğumuzun olması sebebiyle halen aile kavramı altında korunması gereken tüm değerler ve hassasiyet bizim için de geçerli olmalıdır. Son günlerde basında yer alan haberler bizleri oldukça üzmüştür. Bundan sonraki süreçte siz basın mensuplarının hakkımızdaki haberleri çok kıymet verdiğimiz çocuğumuz ve dostluğumuzu da dikkate alarak yapmasını rica eder, aksi taktirde müşterek çocuğumuza ve aramızdaki medeni ilişkiye zarar verecek söylemlerde bulunan kişi ve kuruluşlar hakkında gerekli yasal işlemleri yapmaktan da çekinmeyeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.

CEYDA DÜVENCİ & ENGİN AKGÜN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyda Düvenci’nin eski eşinden şok iddia!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN