Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile boşandı

ile , tek celsede boşandı. Davanın ardından Özbaş'ın yüzü güldü. Moralsiz olan Cumbul ise Beykoz Adliyesi'nin kalorifer dairesinden çıkış yaptı!

Giriş Tarihi: 8.9.2013 12:18 Güncelleme Tarihi: 8.9.2013 12:21

Ünlü oyuncu 'un kendisinden 12 yaş küçük turizmci 'la yaptığı olaylı evlilik; resmen bitti. Cumbul ile Özbaş, cuma günü Beykoz Adliyesi'nde görülen davayla boşandı.

Anlaşmalı olarak boşanan çiftin birbirlerinden maddi ve manevi hiçbir talebi olmadı. Alican Özbaş, duruşma öncesinde rahat tavırlarıyla dikkat çekti ve adliye bahçesinde kahkahalar eşliğinde çay içti. Meltem Cumbul ise adliyeye, nezarethane kapısından girdi.

TEK BİR KELİME ETMEDİLER

Davadan sonra da Özbaş'ın yüzünde güller açıyordu. Ancak güzel oyuncu, Özbaş'ın aksine hayli gergindi. Adliyeye nezarethane kapısından giren Meltem Cumbul, çıkışı ise kalorifer dairesinden yaptı. Güzel oyuncunun bu hallerini görenler; "Alican Özbaş'ın otelindeki kral dairesinde başlayan evlilik; kazan dairesinde sona erdi" demekten kendini alamadı. Eski eşlerin, dava boyunca da birbirleriyle tek bir kelime dahi etmedikleri ve birbirlerinin yüzüne bile bakmadıkları öğrenildi.

İLK KEZ GÜLÜMSEDİ

Meltem Cumbul'la evli olduğu dönemde gazetecilere karşı sürekli agresif tavırlar sergileyen Alican Özbaş'ın yüzü önceki gün nın verdiği rahatlamayla güldü!

MELTEM DEĞİL FIRTINA

Moralsiz olduğu dikkat çeken Meltem Cumbul, gazetecilere görüntülenmemek için kalorifer dairesinden hızlıca çıktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meltem Cumbul ile Alican Özbaş boşandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN