'Aslan' damatlar limoni

Giriş Tarihi: 3.10.2013

Ünal Aysal ile Fatih Terim arasında yaşanan kriz, iki ünlü ismin damatlarını da vurdu. Çocukluk arkadaşı olan ve sürekli bir araya gelen damatlar; olayların ardından görüşmeyi kesti!

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yönetim kurulu kararıyla Fatih Terim'i kulüpten gönderdi ama aralarında yaşananlar daha uzun süre dillerden düşmeyecek gibi görünüyor. Her gün yeni bir iddia ile daha da garip bir hal alan Aysal ile Terim arasındaki gerginliğin, sonunda damatlarına bile yansıdığını öğrendim. Bu gerginlik; Ankara'dan çocukluk arkadaşı olan ve kankalıkları İstanbul'da da devam eden Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin ile Ünal Aysal'ın müstakbel damadı Mehmet Kırklar'ın da arasını açmış...
Artık kayınpederlerinden mi çekiniyorlar, yoksa kayınpederler mi görüşmelerini istemiyor bilmiyorum ama kankalar irtibatı koparmış!
Şubat 2011'de Fatih Terim'in büyük kızı Merve Terim ile evlenen Ahmet Baran Çetin ile Ünal Aysal'ın ortanca kızı Ceyla Aysal ile evlilik hazırlıkları yapan Mehmet Kırklar'ın neredeyse tüm çocukluğu birlikte geçmiş.

FATİH TERİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

YEDİKLERİ İÇTİKLERİ AYRI GİTMİYORDU
Üstelik ikisi de Bilkent Üniversitesi'nden mezun olmuş. Tüm çocukluk ve bekarlık dönemlerinde birbirlerinden hiç ayrılmayan, yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen kankalar; bu gerginlik öncesine kadar ailece de görüşüyorlardı. Ancak şimdilerde aralarında ciddi soğuk rüzgarlar esiyormuş. Bakalım zaman her şeyin ilacı olacak mı? Çocukluklarından bu yana hiç kopmayan kankalar, bu krizi atlatıp eki günlerine dönebilecek mi?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Aslan' damatlar limoni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN