Türkler'e altın masa

Jet-set'in konuk olduğu Monte Carlo'daki Gül Balosu'na katılan 22 Türk; o gece Altın Kare denilen en ön masalarda ağırlandı!

Giriş Tarihi: 2.4.2014
HATIRA FOTOĞRAFI
Hafta sonu dünya sosyetesinin nabzı, Monaco'da attı. Bu yıl 6o'ıncısı yapılan Monte Carlo Gül Balosu, Monaco Prensi 2. Albert ve Hannover Prensesi Caroline'in himayelerinde gerçekleşti. Toplam 850 davetlinin yer aldığı gecede 22 Türk boy gösterdi. Gövde gösterisi yapan Türkler, parti gecesi topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİREN'İN GİRİŞİMİYLE
Kişi başı 800 Euro ödenen baloda Türkler'e bir de jest yapıldı. Monte Carlo La Societe des Bains de Mer şirketinin Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi Hülya Biren'in girişimiyle 22 Türk davetli; Altın Kare diye anılan en ön masalarda ağırlandı. Görkemli balonun organizasyonuna ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld imza attı.

Monte Carlo La Societe des Bains de Mer (SBM) şirketinin Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi Hülya Biren, Gül Balosu'na katılan 22 Türk davetliyle yakından ilgilendi.

Demet Sabancı Çetindoğan, Monaco'da güzel bir sürprizle karşılaştı. Birincinin ödülünü Monaco Prensi 2. Albert'in elinden alacağı Monte Carlo Uluslararası Yılın Kadını (2014) ödülüne ülkemizden aday olarak gösterildi.

Rusya temalı baloda, davetlileri karşılayan hostesler Prensess, Grace Akademi öğrencileriydi ve hosteslerin kostümleri Karl Lagerfeld imzalıydı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkler'e altın masa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN