Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Pelin Sönmez için 8 yıllık evliliğimi bitirdim"

Oyuncu Pelin Sönmez'in işadamı eşi Cengiz Çolak'tan şaşırtan açıklamalar.

Giriş Tarihi: 24.7.2014 14:44 Güncelleme Tarihi: 24.7.2014 14:48

Oyuncu Pelin Sönmez'in işadamı eşi Cengiz Çolak'la evliliği 45 gün sürdü. Sönmez'in eski aşkı Murat Dalkılıç için bacağına yaptırdığı 'Dalkılıç' dövmesini sildirmemesi evliliğin sonunu getirdi.

Boşanma davası açmaya hazırlanan Çolak, ayrılık gerekçesini şöyle anlattı:

"Pelin'le ortak sanatçı arkadaşlarımız vasıtasıyla Kıbrıs'ta tanıştım. Onu tanıdığımda 8 yıllık evliydim. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Kendisi evli olduğumu biliyordu, boşanmamı istedi. Eşimle anlaşmalı olarak 11 Nisan'da tek celsede boşandım. Bugün itibariyle boşandığıma pişman oldum zaten. Pelin'le beraber yaşamaya başladık, Los Angeles'ta evlendik. Pelin hakkında zamanında çıkan haberleri duydum ama inanmak istemedim, zaten o da yalanladı. Evliliğimiz süresince bazı hareketlerinden açık verdi. Benimle evliliğinin tamamen maddiyata yönelik olduğunu anladım. Çünkü kısa bir sürede kendisine her konuda fazlasıyla destek oldum.

"BACAĞINDA KOCAMAN 'DALKILIÇ' YAZIYOR"

Dövme bu ilişkiyi bitiren son nokta oldu. Bacağında kocaman 'Dalkılıç' yazıyordu, bunu da herkes görüyordu. Dövmeyi sildirmesini istedim. Bunun üzerine o da benden kolumda yazılı olan eski eşimin adını sildirmemi istedi. Halbuki o dövmenin üzerini başka bir şekille kapatmıştım. Eski eşimin ismi çok belli değildi. Dövmenin tamamını sildirmemi isteyince ben de buna yanaşmadım, ertesi gün ayrılık kararı aldık. Kendisi basına 'tek celsede boşandık' şeklinde haberler yaptırdı. Bu haberler tamamen asılsızdır. Halen açılmış bir dava yok. Anlaşmalı olarak boşanacağız, birbirimizden herhangi bir talebimiz yok. Bir an önce boşanmak istiyorum."

Kaynak: Vatan

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Pelin Sönmez için 8 yıllık evliliğimi bitirdim"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN