Türkiye'nin en iyi haber sitesi

dayakçı oğlunu korudu

Kadın, kadına şiddeti onayladı! Yarım asırlık şarkıcı , genç bir kızı hastanelik eden oğluna sahip çıktı. Üstüne bir de şu açıklamayı yaptı: Ne var yani dövmüşse dövmüş.

Giriş Tarihi: 22.11.2014 10:36 Güncelleme Tarihi: 22.11.2014 10:48
Nil Burak dayakçı oğlunu korudu
Türkiye'de kadına yönelik şiddete her gün bir yenisi ekleniyor. Kimi kocasından, kimi sevgilisinden, kimi de ailesinden şiddet görüyor. İşte bu utanç tablosuna şimdi bir sanatçı eklendi. Şarkıcı , genç bir kızı hastanelik eden DJ oğluna sahip çıktı. Ancak kendisinin de bir kadın olduğunu unuttu!Takvim'e konuşan 22 yaşındaki önceki gece 2 kız arkadaşıyla 'ın Taksim'de DJ'lik yaptığı bara gitti. Genç DJ, eski sevgilisinin arkadaşlarını görünce çılgına döndü. Bunun üzerine Karakışla ile yanındaki 2 arkadaşı dışarı çıktı. Sinirlerine hakim olamayan Burak, koşarak kızların yanına gitti.

Eda Karakışla'ya bir anda yumruk atıp olay yerinden yaya olarak kaçtı. Kanlar içinde kalan talihsiz kız, hastaneye gidip rapor aldı. Sonra da Cemre Burak'tan şikayetçi oldu. Ünlü şarkıcı Nil Burak'ın oğlu Cemre Burak ise iddiaları yalandı. Eda Karakışla'nın kendisine küfür ettiğini, genç kızın taksiye binerken kafasını çarptığını söyledi. Hatta Karakışla'nın kendisini 6 aydır rahatsız ettiğini, evine de zorla girdiğini iddia etti. Nil Burak da oğluna destek çıktı. Hemcinsine gösterilen şiddeti görmezden geldi. Yarım asrı deviren şarkıcı üstüne bir de şu skandal açıklamayı yaptı: "Oğlum delikanlı! Sinirlenmiş olabilir. Hem genç bir kızın gece kulüplerinde ne işi var."

MÜZİKSİZ SEVİŞEMEM

Nil Burak'ın müziksiz ve mumsuz sevişemem sözlerini hatırlatan Eda Karakışla şunları söyledi: "Ben ona anne olarak hak veriyorum. Ancak bir bayan olarak hak vermiyorum. Adil olması gerekiyordu. 22 yaşındaki bir kızın gece kulübünde ne işi var demiş. Ahlak dersini ondan alacak değilim. Ben bir genç kızım benim de bir ailem var. Benim bu olayda bir suçum yok! Fakat ne hata yaparsa yapsın bir bayan yumruk yemeği hak etmiyor."

Kaynak: Yasin SÜS/TAKVİM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nil Burak dayakçı oğlunu korudu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN