günden güne eriyor

Usta sanatçılar , ve önceki gün nde bulunan şarkıcı 'yi ziyaret etti. "Arkadaşımızın masum olduğuna inanıyoruz" diyen Özer, meslektaşlarını da Seki'ye destek vermeye çağırdı.

Giriş Tarihi: 5.12.2014 10:52 Güncelleme Tarihi: 5.12.2014 12:27
Deniz Seki günden güne eriyor
"Çok ağladı, çok üzgün. Deniz'i çok zayıflamış gördük" diyen Sapan ise sözlerini şöyle sürdürdü: "Kolay bir şey değil. Bir anda kapalı bir yerde yaşamak zorunda kalıyor. Nasıl olabilir? Ben suçlu olduğuna inanmıyorum. Hastalığı için de büyük endişe duyuyor."

DENİZ SEKİ CEZAEVİNİ ANLATTI


Ünlü şarkıcı Seki, "Masum olduğumu herkes biliyor ama beni günah keçisi ilan ettiler. Annemle 10 dakikalık telefon görüşmesinin 5 dakikasında ağlıyorum. Koğuşta sessizliğe gömüldüm" dedi. Seki, ortamını da "Burası Zincirlikuyu gibi, canlı hiçbir şey yok. Çocuklar uçağı kuş sanıyorlar" sözleriyle anlattı.

24 kişilik memur koğuşunda 14 kişi ile birlikte kalan Seki, rahminde 10cm'lik bir kist olduğunu belirtirken, "Tedavi olmam gerekiyor. Çocuk sahibi olmak istediğim için kendi doktoruma tedavi olmak istiyorum. Ama cezaevi şartlarında mümkün değil. Sağlığım için çok endişeleniyorum" diye konuştu.

GÜLBEN ERGEN DE GİTMİŞTİ


Gülben Ergen de özel izin alarak gizlice 'yi ziyaret etmiş, buluşmada duygusal anlar yaşandığı öğrenilmişti.

DENİZ SEKİ'YE MORAL ZİYARETİ


Sanatçılar , , ve Huri Sapan, Deniz Seki'yi ziyaret etti.

"Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı hapis cezasının infazı için Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan Deniz Seki'yi sanatçılar Tülay Özer, Baha Boduroğlu, Bilgen Bengü ve Huri Sapan ziyaret etti.

"ONA TUZAK KURDULAR"


Cezaevine girişleri sırasında Huri Sapan, Deniz Seki'yi 5 yaşından beridir tanıdığını söyleyerek, "Uyuşturucu satmaya para olarak hiç ihtiyacı yok. Ona bir tuzak kurdular. Ona mal ettiler. Şimdi içeride yatıyor. Yapanlar dışarıda geziyorlar. Balkonunda yetiştirenler dışarıda geziyorlar" dedi.

BİZİ GÖRÜNCE ÇOK DUYDULANDI


Yaklaşık 1 saat cezaevinde kalan sanatçılar, çıkışta basın mensuplarına açıklama yaptı.

Sanatçı Zerrin Özer'in kardeşi Tülay Özer, Deniz Seki'nin gayet iyi olduğunu, kendilerini görünce çok duygulandığını, güzel şeyler konuştuklarını belirterek, "Çok güzel şeyler yapacağına inanıyorum. Bütün birikimini milyonlarca insanla paylaşacağını biliyorum. Bambaşka bir kişilikle yeniden doğacak. Allah bütün suçsuzları kurtarsın. Bizim arkadaşımızın masum olduğuna inanıyoruz. Gönlümüz öyle diyor. Hislerimiz duygularımız öyle diyor, inanıyoruz. Deniz, iyi olduğunu söyledi. Kardeşini sordu. Mantıklı şuurlu bir röportaj yaptık. Bütün arkadaşlarıma çağrı yapıyorum. Denizciğimi yalnız bırakmayın. İnsanların başına ne geleceği belli olmaz. Hepimizi Allah kuru iftiralardan esirgesin. O yüzden bütün arkadaşların ilgisini alakasını bekliyoruz, ona yaşam gücü verecektir" dedi.

MORALİ ÇOK KÖTÜ


Sanatçı Baha Boduroğlu da sanatçı arkadaşı Deniz Seki'yi ziyaret etmek için cezaevine geldiklerini, Seki'nin moralinin çok çökük olduğunu bu durumun kendilerini de üzdüğünü söyledi. Boduroğlu, Deniz Seki'nin her şeyden önce bir insan olduğunu dile getirerek, "Deniz Seki, bizim dostumuz, kardeşimiz, camiamızın sevilen bir insanı. Sürekli destek vermeye devam edeceğiz. Deniz'i orada görmenin yıkıklığı vardı üzerimizde. Karşılıklı ağlaştık. Desteğimiz sürecek. Hapis yatacak kadar büyük şeyler yapmadığına inanıyoruz. Cezasını zaten çekmişti. Rahatsızlığıyla ilgili bir şey de söylemedi. Morali bozuk. Sanatçı olmak evrene, dünyaya açılmak, dünyanı insanı küçücük bir yere sokarsanız nasıl olur? Bunu bir düşünün. Kızcağızın bu bakımdan morali çok bozuk." ifadesini kullandı.

ÇOK ZAYIFLAMIŞ


Popüler Müzik Sanatı Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve sanatçı Huri Sapan ise Deniz Seki'nin kendilerine rahatsızlığından dolayı ameliyat olacağını söylediğini ve çok zayıfladığını belirtti.

MORAL KONSERİ DÜZENLEYECEĞİZ


Sapan, Seki'nin bir üst mahkemeye başvurduğu onun neticesini beklediklerini anlatarak, "Deniz Seki çok ağladı, çok üzgün. Elimizden geldiğince moral vermeye çalıştık. Konser yapacağımızı söyledik. Biz böyle konuştukça daha da ağladı. Ben zaten çocukluğundan tanıyorum. Bunların da üstesinden geleceğini söyledik, ağladık. Bizi karşında gördüğü için sevinçten ağladığını söyledi. Kolay bir şey değil. Bir anda kapalı bir yere kapatıyorsun. Nasıl olabilir? Ben suçlu olduğuna inanmıyorum. Deniz Seki bunları hak edecek bir şey yapmadı. Kurban bence" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki günden güne eriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN