Türkiye'nin en iyi haber sitesi

istenmeyen gelin

Sevgilisi 'dan önce nişanlı olduğu Sami Kiresepi'nin ailesinden veto yiyen 'a ikinci şok! Burcu ile Başar'ın, Savur Ailesi'nin itirazı üzerine ayrıldığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 16.12.2014 10:20 Güncelleme Tarihi: 16.12.2014 10:23
Burcu Esmersoy istenmeyen gelin

Son günlerde özel hayatıyla gündemde olan 'la ilgili şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı. Yaklaşık 1 yıldır aşk yaşadığı 'la evliliğin eşiğinden dönen Esmersoy'un istenmeyen gelin olduğu öğrenildi.

Mermer ticaretinin önde gelen ailelerinden Savur Ailesi'ne gelin gitmek için gün sayan güzel sunucu, ani bir kararla nişanı atmıştı. Sosyetiklerin kulaktan kulağa yaydığı dedikoduya göre; ayrılığın gerekçesi Başar Savur'un ailesinin Burcu Esmersoy'u istememesi.

BİNLERCE HAYRANLARI VAR AMA... İŞTE ÜNLÜLER DÜNYASININ İSTENMEYEN GELİNLERİ-TIKLAYIN!

İddiaya göre; servetleriyle Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Savur Ailesi, oğullarının güzel sunucuyla evlenmesine karşı çıktı. Başar Savur da bu durumu nişanlısına açıklayınca, ikili arasında gerginlik yaşandı. Bunun üzerine Burcu Esmersoy da yıldız futbolcu Arda Turan'ın yanına Madrid'e gidince; sosyetik nişanlısı tarafından terk edildi.

'EVLİLİK SÖZLEŞMESİ' İSTENMİŞTİ

Bu arada güzel sunucu, 'istenmeyen gelin' durumunu çok değil bundan yaklaşık 2 yıl önce de yaşamıştı. Yine Türkiye'nin en zengin ailelerinden birinin ferdi olan Sami Kiresepi ile ABD'de nişanlanan Burcu Esmersoy, sosyetik aşkının ailesinden veto yemişti. Hatta o dönem Kiresepi Ailesi'nin güzel sunucuya düğünden önce 'evlilik sözleşmesi' yaptırmak istediği de iddialar arasındaydı.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burcu Esmersoy istenmeyen gelin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN