Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eltiler Şen Ailesi'ni böldü

Şen Ailesi'nin bu mutlu tablosu mazi oldu. Eltiler Begüm ile arasındaki küslük, kardeşlere de sıçradı. Metin Şen, doğalgaz hisselerini Adnan Şen'e devredip şirketle olan bağını kopardı.

Giriş Tarihi: 21.12.2014 11:25 Güncelleme Tarihi: 21.12.2014 11:26
Eltiler Şen Ailesi'ni böldü
Türkiye'nin en gözde ailelerinden Şen Ailesi'nin dillere destan mutluluğu, artık tatsızlığa dönüştü. Aile arasındaki sıkıntılar, elti olan Begüm ile arasındaki gerginlikle başladı. Uzun yıllardır araları açık olan eltiler arasındaki problem, Begüm ile Adnan Şen çiftinin büyük oğulları Alp 'in vefatının ardından doruğa çıktı.

EĞLENCE SEKTÖRÜNE DALDI

Eltiler arasındaki küslük, geçtiğimiz ay ise kardeşlere sıçradı. Ailenin babası Ali Şen'in araya girmesi bile ne yazık ki yaşanan gerginliği bitiremedi. Adnan Şen'le yaşadığı sıkıntılar üzerine şirketten de ayrılmaya karar veren Metin Şen, doğalgaz işindeki hisselerini de ağabeyine devretti. Şen, aile şirketinden ayrılarak eğlence sektöründe hizmet veren şirketine ağırlık verdi.

GERGİNLİK, AÇILIŞA YANSIDI

Metin Şen, 'Dinesty' isimli şirketi adı altına Akmerkez'de 'Serafina' ve 'Brassarie Cognac' isimli iki restoran açtı. Geçtiğimiz haftalarda açılışı yapılan 'Serafina' isimli mekanın açılışına sadece Metin Şen ile eşi Aslı Şen'in katılması ise aile arasındaki gerginliği gün yüzüne çıkardı. Bu arada Aslı Şen'in merhum '' adına kurulan vakfa destek olmaması da aile arasındaki gerginliği iyice tırmandırdı.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eltiler Şen Ailesi'ni böldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN