Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Kara Para Aşk" setini anlattı

Giriş Tarihi: 27.12.2014 17:12
Işıl Yücesoy Kara Para Aşk setini anlattı

atv'nin ilgiyle izlenen dizisi "Kara Para Aşk"a dahil olan usta sanatçı , samimi açıklamalarda bulundu.

Sanatçı; , ve gibi genç oyuncularla aynı seti paylaşmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

Yücesoy, "Ben yaşını almış deneyimli bir sanatçı olarak, genç oyuncularla tanışmaktan, onlarla karşılıklı sahnelerde oynamaktan son derece mutlu oluyorum. Onların enerjileri de bana geçiyor. Benim onlara öğreteceğim çok şey olabilir ama benim de onlardan öğreneceğim çok şey oluyor; dünya görüşleri, sanata bakış açıları, hayata bakış açıları ilgimi çekiyor. Kaldı ki ben çocuğumu da öyle yetiştirdim. Allah'tan öğretmendim o sırada, hiçbir zaman onları yok kabul etmedim, her zaman duyarlı davrandım istek ve talepleri karşısında. İnsan eğer niyetlenirse ne kadar çok şey öğreneceğini görebilir. Gençlerin birçoğu yetenekli çocuklar ve benim şimdiye kadar çalıştığım gençler disiplinli, elbet aralarında fire verenler olacaktır, herkesin aynı olması mümkün değil. Bu sette çalıştığım gençlerin, bir gün beş dakika geciktiklerini görmedim. Ezbersiz gelmiyorlar. Ben de onlara şapka çıkartıyorum. Her zaman istediklerinde benim deneyimlerinden yararlanabilirler. Biz geldik gidiyoruz, artık onlara emanet sektör. Bu iş bir bayrak yarışıdır. Bizden sonra onlar bu işe soluk verecekler, yaşatacaklar. Onlara da özenip başka gençler çıkacaklar yola. Bu defa da onlar benim yaptıklarımı diğerlerine yapacaktır. Bu böyledir, hiç değişmez" dedi.

Yücesoy, "Sosyal medyadan bizim fotoğraflarımızı gördükçe takip ediyorlar, kimi Irak'tan kimisi Cezayir'den yazıyor. Ben mutlu oluyorum bu mesajlardan" dedi.

Emre Kızılırmak'ın 'Best Model'likten gelip başarılı olduğunun hatırlatılması üzerine Yücesoy, "Çalıştığım çocukları araştırmak biraz adetimdir. Allah'tan Google diye bir şey var. Hepsine baktım. İtiraf edeyim ki gençleri çok fazla tanımıyorum. Çok güzel, çok hoş çocuklar. Efendi ve çok saygılılar. Bu durum beni mutlu ediyor. Tuba Büyüküstün ile ilk 'Çemberimde Gül Oya'da 10 yıl evvel karşı karşıya oynadığımda, çok tatlı, naif, cici bir kızdı. Zarife'yi oynadı. Zarife'den sonra da Tuba Büyüküstün oldu zaten. Şimdi iki çocuklu genç bir anne. İnsan, onur duyuyor. O sevgimiz, o saygımız hep devam ediyor. Sanki bu kadar 10 yıldır görüşmemişiz gibi değil de; 10 yıl evvel bıraktığımız setmiş gibi devam ediyor" diye konuştu.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Işıl Yücesoy "Kara Para Aşk" setini anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN