Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kostümleriyle vakıfların gözdesi oldu!

Sahne kostümlerini internet üzerinden satan, elde edilen geliri ise vakıf ve derneklere bağışlayan ; 'teşekkür' belgeleriyle onurlandırıldı

Giriş Tarihi: 3.1.2015
Kostümleriyle vakıfların gözdesi oldu!
Ünlü sanatçı , Türkiye'de ilk kez kurduğu site ile birçok derneğin ve vakfın da gözdesi oldu. Beş yıl önce kurduğu www.ebrugundessatiyor.com adlı internet sitesi üzerinden sahnede giydiği kostümleri satışa çıkararak pek çok dernek ve vakfa bağışta bulunan Ebru Gündeş; , ve tarafından teşekkür belgeleriyle onurlandırıldı.

SERDAR ORTAÇ'DAN EBRU GÜNDEŞ İTİRAFI - TIKLAYIN

'YANIMDA OLANLARA MİNNETTARIM'
Ebru Gündeş bu konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "İşime, sahne performanslarıma ve kostümlerime harcadığım emeğin takdirini sizlerden fazlasıyla alıyorum. Öncelikle bunun için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Artık herkes www.ebrugundessatiyor.com'un nasıl bir amaca hizmet ettiğini biliyor. Sadece kendi imkanlarım dahilinde bir şeyler yapmaya, ihtiyacı olanlara bir katkıda bulunmaya çalıştığım bu yolda bana yardımcı olan ve katkıda bulunan herkese minnettarım. Ebru Gündeş kostümlerinin sahne sonrasında böyle bir amaca hizmet etmesi bana ayrı bir mutluluk veriyor."

ÜNLÜLERDEN 2015 YENİ YIL MESAJLARI - TIKLAYIN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kostümleriyle vakıfların gözdesi oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN