Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Öpüşme sahnesi diğerlerinden farksız

Giriş Tarihi: 24.1.2015 13:54 Güncelleme Tarihi: 24.1.2015 13:57
Belçim Bilgin: Öpüşme sahnesi diğerlerinden farksız

Oyuncu , 'Çalsın Sazlar’ filminde öpüşme sahnesinin ön plana çıkarılmasını eleştirirken, “İşimizi hassasiyet, özen ve profesyonellikle yapıyoruz. Bizim için bir sahneyi çekerken diğer sahnelerden farkı yok” dedi.

Zeynep Özek'in Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki 'Turki Ekstra' programında röportajı yayınlanan , son filmindeki ile öpüşme sahneleri ile ilgili haberlerin ön plana çıktığında New York'ta olduğunu her gün bunun yazılıp çizildiğini anlattı. Bilgin, bu haberleri yapanların filmi izleyince, "Değmezmiş" düşüncesine kapılabileceklerini anlatırken şöyle dedi:

BELÇİM BİLGİN'DEN CESUR SAHNE-TIKLAYIN

"Dışarıdaki algıyı anlıyorum. Ama biz işimizi yaparken tıpkı bir doktorun hastasına yaklaşırkenki gösterdiği hassasiyet ve özen, profesyonellik gibi bizim de bir sahneyi çekerken diğer sahneden başka bir farkı yok. Kavga ettiğimiz, konuştuğumuz, güldüğümüz bir sahne veya öpüşme sahnesi bizim için farksız. Bizim açımızdan başka bir sahneden farkı yok. Açıkçası hem sinemamızın, bütün eğlence sektörümüzün, dizilerimizin bundan daha fazlasının konuşuluyor olmasını hak ettiğini düşünüyorum. Çünkü çok fazla iş yapılıyor. Buralarda kalmak biraz işleri aşağıya çekiyor. Gülüyorum yani."

BELÇİM BİLGİN-YILMAZ ERDOĞAN ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Belçim Bilgin, eşi Yılmaz Erdoğan ile ayrılık haberlerine değinirken de, kendisinin çekimde, eşinin başka bir yerde olabildiği için yalnız görüldüklerinde bu tür haberlerin yayınlandığını anlatırken, "Bu durumda direkt böyle haberlerin çıkması önüne geçilemez bir şey oluyor. Biz gülüp geçiyoruz açıkçası. Öyle bir şey yok. Gayet iyiyiz. Göz önünde olunca böyle şeylerin önüne geçilemiyor diye düşünüyorum" dedi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belçim Bilgin: Öpüşme sahnesi diğerlerinden farksız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN