Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç kızla görüntülenince gazetecilere saldırdı

Giriş Tarihi: 30.1.2015
Genç kızla görüntülenince gazetecilere saldırdı

Önceki akşam 'nda "Yetiştirdiğim sanatçı" dediği genç bir kadınla görüntülenen çileden çıktı. Gazetecilerin üzerine yürüyüp hakaret etti

Efsanevi rock grubu 'ın kurucularından , önceki gece 'nde eğlendi. 68 yaşındaki ünlü müzisyen, mekan çıkışında genç bir kadınla taksiye binerken görüntülendi. Flaşların patladığını fark edince genç kadını taksiden indirip gazetecilerin yanına giden Berkay, "Beni niye çekiyorsunuz. Ben size malzeme mi olacağım? Siz kimsiniz lan o... çocukları" diye çıkıştı.

MOĞOLLAR GRUBUNUN ÖYKÜSÜ - TIKLAYIN

Hızını alamayan Cahit Berkay, sözlerini şöyle sürdürdü: "Beni, bu kızla sevgili yazacaksınız. Neden? Çünkü sizler o... çocuğu, adi heriflersiniz. Ben Cahit Berkay'ım. Sizler gazetelerin sokaklara attığı pislik p.çlersiniz." Etraftan geçenlerin sakinleştirmeye çalıştığı Berkay, "Sizler açlıktan nefesi kokan pisliklersiniz. Bu yanımdaki kız da benim sanatçım. Ama siz g.t herifler olduğunuz için yazarsınız. Sokaklarda sürten pislikler" diye hakaretlerini sürdürdü. Yakınları, müzisyeni taksiye bindirip evine gönderdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç kızla görüntülenince gazetecilere saldırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN