'nın 'e özel mesajları 'ü çıldırttı

Yılın magazin skandalı! Sosyetik dostlar ile 'nın neden küstüğüyle ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Buna göre Gönlüm, Milli basketbolcu eşi 'e 'özel mesajlar' yollayan Saygı ile arkadaşlığını bitirdi.

Giriş Tarihi: 3.2.2015 09:44 Güncelleme Tarihi: 3.2.2015 10:53
Gül Gölge Saygı'nın Kerem Gönlüm'e özel mesajları Elif Gönlüm'ü çıldırttı

Dün magazin gündemine ile hakkında ortaya atılan şok bir iddia damga vurdu. 'sacitaslan.com' sitesinde 'MagaGenius' rumuzuyla yazılar yazan gizemli kişinin iddiası ortalığı karıştırırken sosyetiklerin gündemine de bu skandal yerleşti. Buna göre; yıllardır yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen hatta birbirleriyle arkadaştan öte iki kardeş gibi olan Gönlüm ile Saygı'nın arası geçtiğimiz aylarda bozuldu.

GÜL GÖLGE SAYGI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

KISKANÇLIK KRİZİ

Birbirleriyle şimdilerde kanlı bıçaklı olan Elif Gönlüm ile Gül Gölge Saygı'nın arası ise internet sitesinde yer alan iddiaya göre Milli basketbolcu yüzünden açıldı. En yakın dostu Saygı'nın yaklaşık 10 yıllık eşine 'özel mesajlar' yolladığını gören Elif Gönlüm, kıskançlık krizine girdi. İddiaya göre Kerem Gönlüm'ün telefonunda Gül Gölge Saygı'dan gelen özel mesajları gören Elif Gönlüm, eşini aşırı kıskanıp Saygı'yla olan dostluğunu bitirmiş.

KUTUPLAŞMA OLDU

Bununla da yetinmeyen Gönlüm, arkadaşlarına olan biteni anlatarak onları uyarmış. Bir daha Gül Gölge'nin katılacağı hiçbir davete gitmeyeceğini söyleyen Elif Gönlüm, bazı arkadaşlarından da taraf olmalarını rica etmiş. Cemiyet hayatında kutuplaşma yaratan bu küslük üzerine bazı sosyetikler Gönlüm'ün, bazıları ise Saygı'nın yanında yer almış. Yine dedikodulara göre; Elif Gönlüm'ün kendisi için söylediklerini duyan ve Murat Saygı ile evli olan Gül Gölge de çevresine "Bu iş uzarsa kendisiyle mahkemede hesaplaşacağım" diyerek kızgınlığını dile getiriyor.

KANKALAR ARTIK İKİ DÜŞMAN

Eskiden her davete birlikte giden, sık sık tatillere çıkan Elif Gönlüm ile Gül Gölge Saygı, artık iki düşman. Yüz yüze gelmek istemeyen ikili, bir davete gidecekleri zaman yetkililere birbirlerinin orada olup olmayacağını soruyor.

Aylardır hiçbir şekilde aynı ortamda bulunmayan Elif Gönlüm ile Gül Gölge Saygı, önceki haftalarda bir sergide karşı karşıya geldi. Gönlüm ile Saygı, ortak dostlarının ısrarına rağmen kesinlikle göz göze dahi gelmedi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gül Gölge Saygı'nın Kerem Gönlüm'e özel mesajları Elif Gönlüm'ü çıldırttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN