Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nin gözyaşları SİYAD’a damgasını vurdu

, SİYAD ödülleri dağıtımında Onur Ödülü'nü Atilla Özdemiroğlu'na vereceği sırada konuşurken gözyaşlarına boğuldu.

Giriş Tarihi: 13.3.2015 10:55 Güncelleme Tarihi: 13.3.2015 11:08
Gonca Vuslateri’nin gözyaşları SİYAD’a damgasını vurdu
, gözyaşlarına boğuldu. SİYAD ödülleri dağıtımında Onur Ödülü'nü Atilla Özdemiroğlu'na vereceği sırada konuşurken gözyaşlarına boğulan Gonca Vuslateri, geceye damgasını vurdu. NTV'den canlı yayınlanan 47. SİYAD Türk Sineması Ödülleri gecesinde Gonca Vuslateri, Onur ödülünü Attila Özdemiroğlu'na vermek üzere sahneye çıkarak bir konuşma yaptı. Vuslateri 'Biraz önce orada otururken bir ödül konuşması yaptım, konuşma ilerlerken sizin ensenize bakıyordum ve o kadar çok gurur duydum ki, size onur ödülü vermek için çok gencim ama yaptığınız her şeye çok saygı duyuyorum. Sadece gecenin bir yarısı çok bunalımlı biz zamanımda ve oyuncu olarak kendime hiç inanmadığım bir zamanda sana mesaj attığımı biliyorum. Attila ben çok zengin bir oyuncu olmadan ölme, lütfen bunu gör sana bunu göstereceğim' dedi. Bu konuşmanın ardından ödül vermek üzere sahneye çıkan , Vuslateri'nin konuşmasına yaptığı göndermelerle bütün salonu kırdı geçirdi.

GONCA VUSLATERİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI


Öte yandan ödül töreni sırasında Atilla Özdemiroğlu'na onur ödülü verildi. Ödülü verecek olan oyuncu Gonca Vuslateri ise o anlarda gözyaşlarını tutamadı ve şunları söyledi:

"Ben hiç sinema filminde oynamadım. En büyük hayalim sinema filminde oynayıp ödül almak. Ama bugün onur ödülü veriyorum. Birkaç bir şey söylemek istiyorum seninle ilgili. Deminden beri konuşma esansında sizin ensenize bakıyorum ve o kadar gurur duydum ki… Size onur ödülü vermek için çok gencim ama yaptığınız her şeye saygı duyuyorum. Sadece gecenin bir yarısı çok bunalımlı bir zamanımda ve oyuncu olarak kendime hiç inanmadığım bir zamanımda size mesaj attığımı hatırlıyorum. 'Atilla lütfen ben çok zengin bir oyuncu olmadan ölme. Çünkü sana bunu göstereceğim" demiştim. Sende 'Bekleyeceğim Gonca' demiştin. Seni çok seviyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gonca Vuslateri’nin gözyaşları SİYAD’a damgasını vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN