Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan hakkında şaşırtan açıklama

ile ayrılığının ardında maddi sıkıntıların olduğu hatta Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı’ya olan borçlarını ödemek için evini sattı iddia edilirken bir bomba da ünlü oyuncu ’dan geldi. ”Sinan Akçıl kimin parası varsa ona bakar” diyen Oya Aydoğan magazin gündemine oturdu.

Giriş Tarihi: 26.3.2015 10:54 Güncelleme Tarihi: 26.3.2015 11:59
Oya Aydoğan'dan Sinan Akçıl hakkında şaşırtan açıklama
ile ayrılığına dair her geçen gün yeni iddialar ortaya atıldı. İlk iddiaya göre; Sinan Akçıl, Ebru Şallı'dan 1.5 yıl içinde aldığı 800 bin TL'yi geri ödemedi. Borç gerginlik yarattı. İkinci iddia ise; Şallı, Akçıl'ın şarkıcı 'den hoşlandığını fark etti.

AYŞE ÖZDEMİR'DEN SİNAN AKÇIL AÇIKLAMASI - TIKLAYIN

EBRU ŞALLI İLE SİNAN AKÇIL'IN AYRILIK NEDENİ İHANET Mİ? - TIKLAYIN

Bu iddiaları reddetmeye çalışan şarkıcı için şimdi yeni söylentiler var. Müzik piyasasında dolaşan dedikodulara göre; Sinan Akçıl kendisini şöhrete ulaştıran eski yapımcısı Polat Yağcı'ya olan 400 bin TL borcunu ödemekte zorlandı. Bu arada ertelediği vergi ödemesi başına dert açtı. Şoförü Kaan Demirbüken "6 aylık maaşımı ödeyin artık" diye karşısına çıktı. Sinan Akçıl borçlarından kurtulabilmek için Kemerburgaz'daki dairesini satmak zorunda kaldı.

SİNAN AKÇIL'DAN EBRU MADDESİ - TIKLAYIN

EBRU ŞALLI VE SİNAN AKÇIL'IN GÖCEK TATİLİ - TIKLAYIN

Öte yandan Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından olan da, Sinan Akçıl'la ilgili ilginç iddialar ortaya attı. 'Sinan Akçıl hakkında öğrendiklerime hayretler içinde kaldım' diyen Oya Aydoğan, 'Sinan'ın' bütün hanımların masrafı üstlenirim' diye açıklaması vardı.

Ben de 'Ebru'nun parasına ne ihtiyacı var' diye ateşli bir şekilde Sinan'ı korumuştum. Tam tersinin olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Kadınların parasına bakmayan bir tip asla değilmiş. Kimin ne kadar parası var diye bakan bir tipmiş." ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oya Aydoğan'dan Sinan Akçıl hakkında şaşırtan açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN