kızını 1 buçuk yıldır görmüyor

Giriş Tarihi: 8.4.2015 17:18
Tom Cruise kızını 1 buçuk yıldır görmüyor

Amerika magazin dünyası şu sıralar ile kızı ayrılığını tartışıyor. Ünlü aktör kızını iş temposu nedeniyle göremediğini söylese de bunun bir bahane olduğu söyleniyor.

Amerika'nın bilinen bir magazin sitesinin iddiasına göre ünlü aktör , 8 yaşındaki kızını bir yıldan fazla bir süredir görmüyor.

HOLLYWOOD'DA ÇOCUK MODASINA SURİ YÖN VERİYOR - TIKLAYIN

Başrolünü oynadığı Görevimiz Tehlike 5'in çekimleri için Londra'da bulunan Tom Cruise "Kızımı görmek için sabırsızlanıyorum. Çekimler biter bitmez yanına gideceğim" sözlerini dile getirdi. Aktörün eski eşi Katie Holmes'a yakın kaynaklar ise bunun tam tersini söylüyor.

NİCOLE KİDMAN'DAN TOM CRUİSE İTİRAFI! - TIKLAYIN

Cruise'un sözcüsü aktörün kızı 8 yaşındaki kızı Suri'yle gizli bir şekilde görüştüğünü bildirmesine rağmen Katie Holmes'un yakınları bunun " bir yalan" olduğunu ileri sürüyor.

TOM CRUİSE İPTE BÖYLE ASILI KALDI - TIKLAYIN

Holmes'un yakınları aynı zamanda genç kadının "Babasıyla sadece telefonda görüşmek artık Suri için yeterli değil" diye söylediğini de belirtiyor.

ve Tom Cruise 2006 yılında evlendi, 2012 yılında ise boşandılar. Holmes ve Cruise bu tarihten sonra bir araya hiç gelmediler. Hatta aralarındaki iletişimi aracılarla sağladıkları konuşuluyor. Bir iddiaya göre ise, önde gelenlerinden biri olduğu Scientology tarikati Cruise'nin eski eşi ile konuşmasına izin vermiyor.

TOM CRUİSE 'İMKANSIZ'I BAŞARDI - TIKLAYIN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tom Cruise kızını 1 buçuk yıldır görmüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN