Türkiye'nin en iyi haber sitesi

çok sert konuştu

Giriş Tarihi: 17.4.2015 12:02 Güncelleme Tarihi: 17.4.2015 13:49
Oktay Kaynarca çok sert konuştu

'ya sahibi olduğu yapımevi şirketinin faturalarında bir kısım belgelerin sahte olduğu iddiasıyla 9 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Kaynarca, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve hakkındaki iddialara dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

Afife Jale Tiyatro Ödülleri'ni sert sözlerle eleştiren Kaynarca, "Jüriler bizi görmesin, yok saysınlar, çünkü biz onları yok sayıyoruz" dedi.

Kaynarca şöyle konuştu;

"ONLARDAN ÖNCE BEN MAHKEMEYE VERDİM"

Hoşlarına mı gidiyor benimle uğraşmak? Bu işler gelip beni mi buluyor? Çok yoruldum ve sıkıldım. İş yaptığınız şirketlerin sorunları size de yansıyabiliyormuş, bu da öyle bir durummuş. İş yaptığımız şirketlerin incelenmesinden dolayı uzun prosedürler var. Biz çalıştığımız şirketlerden fatura alıyoruz. Onların da usülsüzlük yaptığı ortaya çıkıyor. Dolayısıyla iş yaptıkları bütün şirketleri araştırıyorlar. Bizim o şirketlerle yaptığımız iş 2011'de bitmiş. Geriye dönük incelemelere bakıldığında çeşitli sorunlar ortaya çıkıyor. Bizim ilişkilerimizde ise hiçbir sorun yok. Bu adamların niyeti kötüyse beni bağlamaz ki; ben iş yaptım ve parasını ödedim. Verdiğim vergi ortada. "Buna biz karar vermeyiz, mahkeme karar verecek" dediler. Doğru dedim ve onlardan önce ben verdim aslında mahkemeye. Vergi konusunda dava açtım. Hakkımda çıkan haberlerin toplamında yanlış var. Hakkımızı arayacağız.

ARKADAŞINA GÖNDER
Oktay Kaynarca çok sert konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN