Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Eşim beni Facebook'tan buldu

Ünlü oyuncu, kendisini bir reklam filminde gören eşinin, "Ben bu adamla evleneceğim" dedikten sonra kendisine Facebook üzerinden ulaştığını ve evlendiklerini anlattı.

Giriş Tarihi: 28.4.2015 16:28
Anıl İlter: Eşim beni Facebook'tan buldu
Arap dünyasında çok sayıda hayranı bulunan oyuncu , Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir program için hazırlanan soruları yanıtladı.

OYUNCULUĞA 'ECE' DİZİSİYLE BAŞLADI


İlter, 6 yaşındayken jimnastik yapmaya başladığını, daha sonra futbola yöneldiğini, spor akademisine gittiğini, profesyonel futbol hayatını bırakıp hoşlandığı ve para kazandırdığı için sunuculuğa yöneldiğini söyledi. Anıl İlter, 'Ece' dizisi ile oyunculuğa başladıktan sonra peş peşe dizi teklifleri geldiğini bunlar arasında en popüler olanının "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" ile profesyonel oyunculuğu tam anlamıyla anlamaya başladığını anlattı. İlter, bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında oynadığı reklam filmi ile yaşamının değişeceğini tahmin edemediğini belirterek şöyle dedi:

"EŞİM BENİ FACEBOOK'TAN BULDU"

"O reklamda şimdiki eşim İpek, beni reklamda görüyor, fark ediyor, çok beğeniyor. Evde anne ve ablasının olduğu bir anda ekrana bakıp 'Ben bu adamla evleneceğim' diyor. İsmime ulaşıyor bir şekilde. Facebook'tan bana mesaj atıyor; selam yolluyor. Ben de selam yolluyorum. Buluşma gerçekleşiyor, 'Bir kahve içelim tanışalım, sohbet edelim' dedik. Tabii ki böyle olacağını hiç tahmin etmiyordum. Çok mutlu bir birliktelik, çıkma dönemi geçirdik. Sonrasında evlendik, şimdi de bir kızımız var. İsmi de Nil. 3 yaşında öyle mesut bir hayatımız var."

"KEŞKE HALUK BİLGİNER'LE OYNASAM"

Anıl İlter, bugüne kadar 'Uç Deniz' ve 'Köstebekgiller' filmlerinde oynadığını, kendisini hiç yakışıklı bulan biri olmadığını, anlamasa da Arap hayranlarının kendisi için iyi şeyler yazdığını hissettiğini vurguladı. İlter, aslında eğlenceli bir kişi olduğunu, koyu Beşiktaş tarafları olduğunu belirterek şunları ekledi:

"Beşiktaş 'aşk'tır. Tutmak için bir sebep yoktur. Karşılıksız bir aşktır. Tribünde olmayı, Beşiktaşlı olmayı çok seviyorum. Rengim hep siyah-beyaz. Oyuncu arkadaşım Berk Oktay da iyi bir Beşiktaşlı. Biz her maça beraber gideriz. Böyle bir ekibimiz var oyuncu kadrosu. Türkiye'de Haluk Bilginer hayatımızın vazgeçilmezi. Altan Erkekli ile çok oynamak isterdim ve şu anda oynuyorum. Keşke bir gün Bilginer ile beraber oynasam. O en büyük hayalimdir. İnşallah bir gün gerçekleştiririm."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anıl İlter: Eşim beni Facebook'tan buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN