Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nın eşiyle son fotoğrafları

Hayatını kaybeden usta oyuncu , 2008 yılında 4 yıldır birlikte olduğu 35 yaşındaki sevgilisi ile sessiz sedasız dünya evine girmişti.

Giriş Tarihi: 8.5.2015 13:32
Zeki Alasya'nın eşiyle son fotoğrafları
Türk sinemasının önemli oyuncularından 4 yıldır birlikte olduğu 35 yaşındaki Jülide Hanım'la 2008 yılında sessiz sedasız dünya evine girmişti.

NİKAH ŞAHİDİ EN YAKIN DOSTU OLMUŞTU

Alasya yakın dostlarının katıldığı sade bir nikâhla evlenmişti. Alasya'nın şahitlerinden biri yapımcı , diğeri ise yıllardır dostu olan 'dı. Alasya daha önce oyuncu Sema Yunak'la 15 yıl birlikte olmuş, sonrasında da yollarını ayırmıştı. Törenden sonra ünlü oyuncu, eşiyle birlikte tüm telefonlarını kapatıp, kayıplara karıştı.

TANIŞMA HİKAYELERİ ÇOK İLGİNÇ

Alasya'nın kendisinden 30 yaş küçük eşiyle tanışma hikayesi de oldukça ilginç. Adak, 2 yıl önce hayatını kaybeden ünlü müzik adamı Melih Kibar'ın asistanlığını yapıyordu. Alasya'nın kızı Zeynep ise uzun süredir müzik dünyasına girmek için çalışıyordu. O sırada Zeynep, Kibar'la birlikte albüm çalışmalarına başladı. Kızıyla birlikte sürekli Kibar'ın ofisine gidip gelen Alasya da o sırada tanıştığı Adak'a gönlünü kaptırdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zeki Alasya'nın eşiyle son fotoğrafları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN