Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile kardeşi davalık oldu

Ünlü astrolog, kendisinden şantajla 500 bin lira isteyen kardeşi 'a dava açtı. Uman da, Sayarı'ya ağır suçlamalarda bulunarak, "Kitapları çalıntı" dedi.

Giriş Tarihi: 13.5.2015 14:22 Güncelleme Tarihi: 13.5.2015 14:24
Nuray Sayarı ile kardeşi Hakan Uman davalık oldu
Ünlü astrolog , kendisinden şantajla 500 bin TL isteyen kardeşi ve eşine dava açtı. Kardeş Uman ise polis baskınlarından kurtulmak için astrolog olduğunu iddia ettiği ablası Nuray Sayarı'ya 102 bin TL'lik tazminat davasıyla karşılık verdi

KARDEŞLER ARASINDAKİ KAVGA BİTMİYOR

Ünlü astrolog Nuray Sayarı ile kardeşi Hakan Uman arasındaki kavga bitmiyor. Sayarı, Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açtığı davada 20 yıla yakın süredir astroloji bilimi ile uğraştığını belirterek adını taşıyan "nuraysayari.com.tr" ve "nuraysayarishop.com" adlı sitelerde kendisine ait olmayan burç yorumlarının paylaşıldığını ve pek çok ürünün satışının yapıldığını kaydetti.

KARDEŞİ VE EŞİNİ SUÇLADI


Sayarı, bu sitelerden iyi niyetli kişilerin dolandırıldığını ileri sürerek kardeşi Hakan Uman ile eşi 'ı suçladı. Kardeşinin siteleri kapatmak için kendisinden 500 bin TL isteyerek şantaj yaptığını öne süren abla, sitelere yönelik ihtiyati tedbir kararı alınmasını istedi."YAZDIĞI KİTAPLAR ÇALINTI"

Hakan Uman ile eşi Neslihan Uman ise Nuray Sayarı'ya 102 bin TL'lik karşı tazminat davası açtı. Sayarı'nın öz ablası olduğunu mahkemeden dahi sakladığını iddia eden Hakan Uman, ablasının yıllar önce tarotcu, falcı, medyum olarak bu işi yaptığını, polis operasyonlarından korunmak için moda olan astroloji uzmanı ve astrolog unvanına geçiş yaptığını ileri sürdü.

Ablasının yazdığı astroloji kitaplarının çalıntı olduğunu da iddia eden Uman ayrıca Nuray Sayarı'nın 2013'ün Ocak ayında astrolog 'in daha önceden yazdığı burç yorumlarını nuraysayari. com.tr sitesinde yayınlattığını, bu nedenle de Yangel'e tazminat ödemek zorunda kaldığını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nuray Sayarı ile kardeşi Hakan Uman davalık oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN