Erkektir aldatır diye düşünmem

Giriş Tarihi: 15.5.2015
Erkektir aldatır diye düşünmem
'Not Defteri' ve 'Arka Sokaklar' gibi dizilerde rol alan oyuncu, sunucu , Esquire dergisine hakkında merak edilenleri anlattı...

Hangi mesleği asla yapamazdınız?
Soğukkanlı olmak gerektiği için doktorluk yapamazdım diye düşünüyorum. Bir hastaya müdahale ettiğim an, hele ki kan görürsem düşer bayılırdım.

Geçmişe gitme imkanınız olsa hangi yıllara gitmek isterdiniz?
Atatürk'ümüzün yaşadığı yıllara gitmek, kendi ülkemde onun yaptığı devrimleri birebir yaşayarak görmek isterdim.

Hobileriniz neler?
Spor, dans ve müzik! Ayrılmaz üçlü sanki. Spor yaparak geçirdiğim her gün huzurlu oluyorum. Latin dansları da mutluluğun ta kendisi. Kışları kayak, yazları ise su kayağı yapmak en büyük hobilerimdir.

ÇOCUKSU RUHUM YÜZÜME YANSIYOR

Bir erkeğin hangi davranışı, onun sizin için biçilmiş kaftan olduğunu düşündürür?
Sadık olması! Her koşulda ve her duyguda. 'Erkektir aldatır' önyargısıyla yaşamıyorum ama bir erkeğin eşine sadık kalması onun benim için biçilmiş kaftan olduğunu düşündürür.

Oyunculukla ilgili en büyük hayaliniz nedir?
Oyunculukla ilgili hayalim, son nefesime kadar bu mesleği yapabilmek ve farklı karakterlere can verebilmek. Eğer bu yolculukta uzun soluklu kalabilirsem hayalim gerçek olur.

Bale ve müzik eğitimi aldınız. Bale eğitiminin size en büyük katkısı ne oldu?
Bale eğitimi; içinde zarafet, esneklik ve disiplini barındırır. Aynı zamanda özgüven ve sosyalleşme sağlar. Bana katkısı da bu yönde oldu. Bu disiplin, okul ve iş hayatıma da yansıdı.

Aynadaki halinizle barışık mısınız?
Kendimden hoşnut olmak için bana ayna lazım olmuyor. Sağlıklı bir bedene sahip olup yeni bir güne başlamam en güzel mutluluk benim için. Aynaya baktığımda ise sadece yaşımı göstermememden yana mutluluk duyuyorum. Belki de çocuksu ruhum yüzüme yansıyor.

DÜRÜST OLMAM BELİRGİN ÖZELLİĞİM

İnsanların sizinle ilgili en sık söylediği şey nedir?
Dürüst olmam en belirgin özelliğim; bu yüzden arkadaşlarımla bozuştuğum zamanlar oluyor. Bazen insanlar sizi, duymak istedikleri cümleleri söylemeniz için yanında barındırırlar ama ben bunu hiç yapamam.

En sevdiğiniz üç film ve kitabı söyleyebilir misiniz?
'Küçük Prens', 'Kendi Kutup Yıldızını Bul' ve 'Sen, Ben ve Aramızdaki Her Şey' kitapları ile 'Titanik', 'Charlie'nin Çikolata Fabrikası' ve 'Issız Adam' filmleri.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkektir aldatır diye düşünmem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN