Katıldığı yarışmayla ünlenen başından vuruldu

yarışmasına katılan ve güzelliğiyle dikkat çeken , evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu başından ağır yaralandı. Genç kızın durumu ciddiyetini koruyor.

Giriş Tarihi: 18.5.2015 12:17 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 12:47
Katıldığı yarışmayla ünlenen Mutlu Kaya başından vuruldu
'' yarışmasına katılan ve güzelliğiyle dikkat çeken , evinde uğradığı silahlı saldırıda yaralandı. Fatih Mahallesi'ndeki evinde henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce tabancayla başından vurulan Mutlu, Ergani Devlet Hastanesine kaldırıldı.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Kaya'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Saldırıyı düzenleyen kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

BAŞINDAN VURULAN DİYARBAKIRLI MUTLU'NUN HİKAYESİ HERKESİ AĞLATMIŞTI

'Sesi Çok Güzel' yarışmasıyla ünlenen Mutlu Kaya evinde başından vuruldu. Genç kızın, canlı yayında anlattığı acıklı hayat hikayesi herkesi duygulandırmıştı.

'Sesi Çok Güzel' yarışmasına katılan ve güzelliğiyle dikkat çeken Mutlu Kaya, evinde uğradığı silahlı saldırıda yaralandı. Fatih Mahallesi'ndeki evinde henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce tabancayla başından vurulan Mutlu, Ergani Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Genç kızın canlı yayında anlattığı acıklı hayat hikayesi herkesi duygulandırmıştı. İşte durumu ciddiyetini koruyan Mutlu Kaya'nın hayat hikayesi..

ERGANİLİ MUTLU KAYA'NIN HİKAYESİ

Yarışmanın ilk bölümünde , Diyarbakır'dan gelen 'sesi çok güzel' ihbarına yanıt verip Ergani ilçesine gitti. Mutlu Kaya bir ilköğretim okulunun çay ocağında çalışıyordu.

SİBEL CAN'I KARŞISINDA BULUNCA ŞAŞKINA DÖNDÜ

Üniversiteyi kazanmasına rağmen maddi olanaklar yüzünden okumaya gidemeyen Mutlu Kaya, fakir bir ailenin kızı. 8 çocuk doğuran annesiyle birlikte evleri olmadığı için evli olan ablalarının evinde yaşıyorlar. Tek bir odada yatıp kalkan Mutlu ve ailesinin hikayesi izleyen herkesi derinden sarstı. Mutlu Kaya'nın Sibel Can'ın teklifini kabul edip İstanbul'a gelmeye karar verdiği anda söylediği "Benim elbisem ve ayakkabım yok" sözü üzmüştü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Katıldığı yarışmayla ünlenen Mutlu Kaya başından vuruldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN