, Bozok'u neden elemediğini açıkladı

Acun, "'da bir yarışmacı oyun sırasında diğerine fiziki müdahalede bulundu diye biz o yarışmacıyı kesinlikle elemiyoruz." dedi.

Giriş Tarihi: 28.5.2015 14:27 Güncelleme Tarihi: 28.5.2015 14:27
Acun Ilıcalı, Bozok'u neden elemediğini açıkladı
geçtiğimiz günlerde oyun sırasında Hakan'a kafa atan Bozok'u neden elemediğini açıkladı.

İşte Ilıcalı'nın açıklamalarından satırbaşları:

'da bir yarışmacı oyun sırasında diğerine fiziki müdahalede bulundu diye biz o yarışmacıyı kesinlikle elemiyoruz. Böyle bir iddiamızda hiçbir zaman olmadı. Bu konuda şöyle bir açıklama yapmak istiyorum. Dünyanın neresinde olursa olsun fizik gücüyle müdahale yapıldığında o yarışmacıyı tamamen göndermiyorlar. Fakat bir fiziki müdahale olduğu zaman biz bunu değerlendiririz ona göre ceza veririz.

"BERNA OLAYI FARKLIYIDI"

Bana 'Berna neden elendi' diye soruyorlar. Berna, Sahra olayı çok farklı. Berna'yı Sahra'ya tekme ya da tokat atığı için yollamadık. Takım arkadaşları Berna ile aynı adada kalmak istemediklerini söylediler. Bu olayın devam edeceğini düşündüler ve Berna'nın adada kalmasını istemediler. Buna bütün takım arkadaşları olarak karar verdiler.

"PASCAL'I ELEMEK ZORUNDA KALDIK"

'yı diskalifiye etmemizdeki neden ise; Pascal olaylar yatıştıktan sonra Nihat'a 'sen öldün' dedi. Bu olayın adada da devam edeceğini söyledi. Bununla ilgilide çok ciddi şekilde konuşmalar yaptı. Bu olayın büyümemesi için Pascal Nouma'yı elemek zorunda kaldık.

"BUNLARI YAYINLAMAK ZORUNDAYIZ"

Hakan, Bozok olayında ciddi bir elektriğin devam ettiğini görürsek o zaman müdahale yaparım. Biz hiçbir şekilde şiddeti onaylamıyoruz. Böyle bir rating beklentimiz de olmadı. Biz adada olanları göstermek için bunları yayınlamak zorundayız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Acun Ilıcalı, Bozok'u neden elemediğini açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN