Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kariyerini bırakıp ev hanımı oldu

Bir zamanların aranan sunucusu şimdi gözlerden çok uzakta köy hayatı yaşıyor. Ezgü, günde üç öğün kendi yetiştirdiği sebze-meyveyi yiyor, erken yatıp gün doğmadan uyanıyor.

Giriş Tarihi: 23.6.2015 17:29
Serap Ezgü kariyerini bırakıp ev hanımı oldu
Bodrum'da, Gümüşlük ile Turgut Reis arasında yükselen Bozdağ'ın eteğinde üç katlı bir ev… Bu evde her sabah, sevgilinizle birlikte tarlaların, portakal, limon ağaçlarının uzandığı bir manzaraya gözünüzü açtığınızı hayal edin…Günde üç öğün kendi yetiştirdiğiniz sebze-meyveyi yiyorsunuz. Oksijenden başınız dönüyor, erkenden yatıyor, gün doğarken uyanıyorsunuz… Şehir uğultusu, otomobil gürültüsü yok… 'nün yeni hayatının resmi böyle.Bakın Serap Ezgü köy hayatını nasıl anlatıyor:

"KARINCALAR BU EVİ GETİRDİ"


Akyarlar'da hem köy hayatı yaşayabileceğim hem de güzel tatil yapabileceğim, denize bakan bir yer bulmuştum. Birkaç sene sonra daha çok doğanın içinde olabileceğim bir yerin zamanının geldiğini düşünmeye başladım.

"BU EVİ KARINCALAR GETİRDİ"

Ben "bu evi karıncalar getirdi" diyorum. Akyarlar'daki evimde sabah bir kalktım, mutfağı karıncalar basmış. Bu arada o vakit haftanın üç günü akşamüstleri balık yemeye Gümüşlük'e gidiyoruz. O gün Cem'e "kahvaltıyı da Gümüşlük'te edelim" dedim. Bu ev, Gümüşlük'e giderken sürekli geçtiğimiz yolun üzerinde. Hiç dikkat etmemişim, o gün satılık tabelasını gördüm. Evin bahçesine girdiğimizde dedim ki, bir ev tasarlamış olsam, havuzuyla tarlasıyla, mimarisiyle işte aynen bu evi yapardım! O anda aşık oldum eve…
BUGÜN NELER OLDU
BENZER HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Serap Ezgü kariyerini bırakıp ev hanımı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN