taciz ettiği kadınlara para teklif etmiş

Uyuşturucu ilaç verdiği kadınlara cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan ABD'li oyuncu , birlikte olduğu kişilere sessiz kalmaları için para da teklif etmiş.

Giriş Tarihi: 20.7.2015 13:10
Bill Cosby taciz ettiği kadınlara para teklif etmiş
78 yaşındaki Cosby bunu 10 yıl önceki ifadesinde itiraf etti. Cosby Ailesi adlı dizide baba rolündeki hakkında, Philedelphia'daki eski bir üniversite çalışanı tarafından dava açılmıştı.

UYUŞTURUCU VERDİKTEN SONRA TACİZ ETMİŞ

Andrea Constand adlı kadın, Cosby'nin uyuşturucu bir ilaç verdikten sonra kendisini taciz ettiğini söylüyor. Cosby ise kadına sadece, reçetesiz satılan Benadryl adlı bir antihistamin verdiğini savunuyor.

SUÇUNU İTİRAF ETMİŞTİ

Bu ay başında açıklanan bazı mahkeme kayıtlarında Cosby, birlikte olmak istediği kadınlara Quaaludes isimli uyuşturucu bir ilaç verdiğini itiraf etmişti.

YENİ AYRINTILAR ORTAYA ÇIKTI

New York Times gazetesinin ulaştığı kayıtlar, 2005 ve 2006'da Philedelphia'daki bir otelde toplam dört gün sorgulanan Cosby'nin yaklaşık bin sayfalık ifadesiyle ilgili yeni ayrıntılar içeriyor.

SUÇLAMALAR ZAMAN AŞIMINA UĞRADI

Bu kayıtlara göre Cosby ifadesinde, Kanada'ya dönen Constand'a eğitim masraflarını karşılaması için para önerdiğini, karısının bu ilişkiden haberi olmasını istemediğini söylüyor. Cosby 1976'da da bir kadına para verdiğini kabul ediyor. Bill Cosby'ye bazıları 1960'lara uzanan cinsel saldırı suçlamaları yöneltiliyor.

Bu suçlamaların çoğu zaman aşımına uğramış durumda.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bill Cosby taciz ettiği kadınlara para teklif etmiş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN