Cosmopolitan'ın kapağında sihirli bir şeyler var

Bu ay Cosmopolitan dergisi alanlar eğlenceli bir görsel şova tanıklık ediyor.

Giriş Tarihi: 4.8.2015 10:46 Güncelleme Tarihi: 4.8.2015 11:32
Cosmopolitan'ın kapağında sihirli bir şeyler var
Nasıl mı? Tek yapmanız gereken bayinizden derginizi kapıp, Blippar uygulamasını indirmek.

Cosmopolitan artık çok daha interaktif

Bu ay Cosmopolitan kapağı Blippar uygulaması ile sihirli bir ekrana dönüşüyor. Tuba Ünsal'ın taçlandırdığı kapak, dijital dünyanın mucizelerinden birine ortak olup çok eğlenceli görsel bir şova dönüşüyor. Nasıl mı?

Artırılmış gerçeklik ile interaktifleşen kapakta okuyucuları sürpriz içerikler ve hediyeler bekliyor. İnteraktif kapağı keşfetmek için Blippar uygulamasını ücretsiz olarak indirip kapağa tutmanız yeterli.


BLIPPAR NASIL ÇALIŞIR?

1- Akıllı telefonunuza veya iPad'inize Blippar uygulamasını ücretsiz indirin.

2- Cosmopolitan Türkiye kapağını uygulama ile okutun.

3- Özel içerikleri keşfedin.

Blippar Hakkında:

Blippar™ , akıllı telefonlar, tabletler ve giyilebilir teknolojiler aracılığıyla sabit görselleri canlandırmak için artırılmış gerçeklik ve görüntü tanıma teknolojilerinden yararlanan dünyanın lider görsel tarayıcısıdır. Blippar™ , markaların, yayıncıların ve kurumların ürünlerini, ambalajlarını, gazetelerini, dergilerini ve ticari satışlarını, kullanıcıların uygulamayla onları 'araştırarak' kilidini açtığı etkileşimli dijital deneyimlere dönüştürmesini sağlıyor. Tüketiciler, eşsiz, etkileşimli mobil deneyimler aracılığıyla en sevdikleri yayınlar, markalar ve ünlülerle yakın ilişki kurabiliyor..
2011 yılında Birleşik Krallık'ta kurulan Blippar™ Londra, New York, San Francisco, Chicago, Los Angeles, Bombay, Tokyo, Amsterdam, Yeni Delhi ve şimdi de İstanbul'da şubeler açarak hızla genişledi. Yalnızca üç yıl içerisinde bu yenilikçi AR oyuncusu, Coca-Cola, Pepsico, General Mills, Unilever, Sony, P&G, Condé Nast, TIME Inc. ve Paramount dahil olmak üzere dünyanın en büyük markaları ve medya sahipleriyle karlı ortaklıklar oluşturdu. 2014 Haziran ayında Blippar™ , 2000'li yılların sonunda kurulan öncü bir AR şirketi olan Layar™'ı satın aldı. Birleştiren kullanıcı tabanı, veriler ve teknoloji Blippar™'ı dünyanın en etkili AR şirketi haline getiriyor. Daha fazla bilgi için blippar.com/tr sitesini ziyaret edin.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cosmopolitan'ın kapağında sihirli bir şeyler var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN