Türkiye'nin en iyi haber sitesi

hakkında şok iddia

Ünlü iş adamı, Çelik'le evliyken özel jetiyle Yunanistan'a gitti. Bilgili'nin yanında başka bir kadın vardı.

Giriş Tarihi: 11.9.2015 09:34
Serdar Bilgili hakkında şok iddia
Takvim'in haberine göre; ünlü iş adamı , 14 Şubat'ta evlendiği haber spikeri 'le evliliğini 6 ay sonra sessiz sedasız noktalandırmıştı. 1 hafta önce tek celsede boşanan Bilgili hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.
Serdar Bilgili, bundan yaklaşık 3 hafta önce yani Nazlı Çelik'le evliyken Yunanistan'a başka bir kadınla gitti.
Özel jetiyle Mikonos'a giden Bilgili'nin yanındaki kumral güzelin isminin ise 'Zeynep Gedik' olduğu öğrenildi. Ünlü iş adamına ait özel jetle Yunanistan'a giden Bilgili ile Gedik, 2 gün sonra İstanbul'a döndü.

İHANET DOĞRU MU?

Serdar Bilgili'nin evli olduğu halde başka bir kadınla Komşu'da tatil yapması ise 'ihanet' dedikodularını doğrular gibiydi. Nazlı Çelik'in Bilgili'den 'çapkınlıkları' yüzünden boşandığı konuşulmuş ancak taraflar bu dedikodularla ilgili sessiz kalmıştı.
Çelik'le evli olduğu dönemde de sık sık Yunanistan'a giden Serdar Bilgili, Komşu'dan çıkmaz oldu.

3 ÇOCUĞU VAR

Ünlü iş adamının, önceki hafta da özel jetiyle Yunanistan'a gittiği öğrenildi. Ancak Bilgili'nin yanında bu kez ne Zeynep Gedik ne de bir başkası vardı. Bu arada başından 2 evlilik geçen Serdar Bilgili'nin ilk evliliğinden 1, diğer 2 sevgilisinden de birer çocuğu bulunuyor.
Sevgililer Günü'nde Madrid'de evlenmişlerdi!
Mutluluğa nazar değdi! Eski Beşiktaş Kulübü Başkanı işadamı Serdar Bilgili ile Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik Bilgili'nin evliliği 6 ayda bitti.
14 Şubat Sevgililer Günü'nde Madrid'de evlenen ikili, önceki gün anlaşarak tek celsede boşandı.

NAZLI ÇELİK: 'DOSTÇA AYRILDIK'

Serdar Bilgili'nin Fransız model Amelie Latournald'den olan 8 aylık oğlu Ali'yi görmek için sık sık Paris'e gitmesi nedeniyle tartışma yaşayan ikilinin ayrılık kararı aldığı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Serdar Bilgili hakkında şok iddia
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN