Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diyarbakır'da okul açtı

Eşi, 'ın Diyarbakır'da bir engelliler okulu açtığını sosyal medya hesabından duyurup, "Eşim 'ı gösterdiği örnek davranışından dolayı tebrik ediyorum." yazdı.

Giriş Tarihi: 29.9.2015 16:45 Güncelleme Tarihi: 29.9.2015 17:11
Emrah Diyarbakır'da okul açtı
Son zamanlarda eli açıklığıyla haber olan 'tan yine örnek bir davranış. Yardımların ve iyiliklerin gizli yapılması gerektiğini düşünen 'ın yaptığı iyilik bu defa eşi tarafından sosyal medya üzerinden açıklandı.

DİYARBAKIRDA ENGELLİLER OKULU AÇMIŞ

Eşi Emrah'ın Diyarbakır'da bir engelliler okulu açtığını sosyal medya hesabından duyuran Sibel Erdoğan şunları yazdı, "Bütün çocuklar güzeldir ve Allah'ın bizlere emanetleridir. Bu aralar farklı bir heyecan içindeyim. Neden mi? Çünkü oğlum Elyesa'nın dışında yüzlerce çocuğum daha var artık. Eşimin Diyarbakır'da yaptırdığı "Ayten Elyesa Erdoğan Engelliler Okulu"ndaki çocukların daha mutlu olmaları ve hayata daha çok gülümsemeleri için bundan sonra fahri anneleri olarak bütün yüreğimle yanlarındayım. Eşim Emrah Erdoğan'ı @emrahofficial Güneydoğuda tek engelliler okulunu yaptırarak gösterdiği örnek davranışından dolayı tebrik ediyorum. Eşi olarak çok gururluyum… ( Bu fotoğraftaki güzeller güzeli çocuğumuzda okuldaki çocuklarımdan bir tanesi)… Bu güzel çocukları görüp onlarla vakit geçirmek için en yakın zamanda Diyarbakır'a yanlarına gideceğim inşallah…"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emrah Diyarbakır'da okul açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN