'a tepki yağıyor

Giriş Tarihi: 2.10.2015 11:41
Fulden Uras'a tepki yağıyor
Sosyal olaylarda duyarlılığı ile tanınan şarkıcı , 8 yaşındaki Epidermolizis Bülloza (Kelebek) hastası olan küçük Resul'ü Twitter hesabında gündeme getirmişti.

Uras, Twitter hesabında Resul'ün fotograflarını ve videosunu yayınlayarak yardım istemişti. Ünlü şarkıcı "Bir kaç gün kendime gelemem ama bu evladı yalnız bırakamazdım hepinizden destek bekliyoruz küçücük acıları çok büyük" demişti.

Uras, minik Resul'un tedavisi için bir hastanenin sponsor olduğunu ve tüm tedavi sürecini takip edeceklerini gerekirse kök hücreye kadar her şeyin uygulanacağını bildirdi.

Pansumanları yapılan küçük Resul, Pazartesi günü hastaneye yattı ve tedavi süreci başladı.

Bu haberin Söylemezsem Olmaz programında yayınlanmasının ardından, minik Resul'ün yakalandığı hastalık olan ve halk arasında Kelebek Hastalığı olarak bilinen hastalık için kurulmuş olan Kelebek Çocukları Derneği Başkanı Adem Akyüz, Söylemezsem Olmaz ekibine ulaştı.

Adem Akyüz canlı yayında, Fulden Uras'ın bunu reklam amaçlı kullandığını ve bu hastalığın tüm masraflarının Kelebek Çocukları Derneği ve devlet tarafından karşılandığını söyledi.

Söz hakkı doğan Fulden Uras iddiaları canlı yayında yalanladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fulden Uras'a tepki yağıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN