Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'un evlatlık kızı evlendi

ile 'ın evlatlık kızları , Londra'da evlendi.

Giriş Tarihi: 6.10.2015 11:20 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 09:51
Tom Cruise'un evlatlık kızı Isabella Cruise evlendi
Son dönemde Mission Impossible (Görevimiz Tehlike) serisiyle adından söz ettiren aktör kayınpeder oldu. Cruise'un; eski eşi ile evliliği döneminde evlat edindiği iki çocuğundan biri olan , bir yıldan az süredir birlikte olduğu İngiliz bilgisayar uzmanı Max Parker ile geçen ay Londra'daki Dorchester Otel'de evlendi.

Ancak evlilik töreniyle ilgili çeşitli iddialar da ardı ardına basına yansıdı. ABD basınında yer alan haberlere göre 22 yaşındaki Bella Cruise ile Max Parker'ın hayatını birleştirdiği tören sıradan bir düğün olmadı. Bu haberlere göre Bella Cruise'un annesi Nicole Kidman, kızının düğününe davetli değildi. Hatta Bella'nın evlendiğinden haberi bile yoktu. Törene davet edilmeyen Kidman o sırada West End'de sahneye çıktığı Photograph 51 adlı oyun için Londra'da bulunuyordu.

TARİKAT KURALLARINA UYGUN

Bir başka iddia da Bella Cruise ile Max Parker'ın Tom Cruise'un üyesi olduğu Scientology Tarikatı'nın kurallarına uygun bir törenle evlendiği yolunda. Bu arada Tom Cruise'un törende hazır bulunup bulunmadığı yolunda da değişik tezler öne sürülüyor.

Bir iddiaya göre Cruise törene katıldı. Bir başka iddiaya göre de aktör düğünün bütün masraflarını ödedi ancak törene katılmadı. Buna gerekçe olarak da gelin Bella Cruise ile damat Max Parker'ın törende anne ve babalarını istememeleri gösteriliyor.

Tom Cruise ile Nicole Kidman, 1990 ile 2001 yılları arasında evliydi. Bu sırada biyolojik çocukları olmayan çift, 1992'de Isabella, 1995'te de Connor adlı iki çocuk evlat edindi. Çiftin boşanmasından sonra şu an 22 yaşında olan Isabella ile 20 yaşında olan Connor kendi istekleriyle babalarının yanında yaşamaya başladı. Kidman, boşanmanın ardından çocuklarıyla yeteri kadar ilgilenmediği için eleştiriliyordu.

Daha sonra Keith Urban ile evlenen Nicole Kidman, Sunday Rose ve Faith Margareth adında iki kız çocuğu sahibi oldu. Tom Cruise ise Katie Holmes ile evlendi ve Suri adında bir kız çocuğu sahibi oldu. Ancak Cruise ile Holmes, 2012'de boşandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tom Cruise'un evlatlık kızı Isabella Cruise evlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN