Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşkını taşa kazıyınca hakkında soruşturma açıldı

Genç oyuncu Vanessa Hudgens ve sevgilisi Austin Butler hakkında Arizona'da bir kayaya isimlerini kazıdıkları iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

Giriş Tarihi: 19.2.2016 08:51 Güncelleme Tarihi: 19.2.2016 13:58
Aşkını taşa kazıyınca hakkında soruşturma açıldı
İleri sürülenlere göre Hudgens ve sevgilisi 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Arizona'da geçirdi. Çift, Coconina Ulusal Ormanı'ndaki bir kayanın üzerine bir kalp çizip içine de isimlerini kazıdı.Yasalara göre ABD sınırları içindeki doğal oluşumlara zarar vermek yasak ve bunun cezası da oldukça ağır.Bu tür bir davranışın cezası 5 Bin dolar ya da altı ay hapis. Şu ana kadar Hudgens cephesinden bu konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.Çocuk yıldız olarak kariyerine başlayan 27 yaşındaki Vanessa Hudgens, babası Gregory'yi geçtiğimiz ay kaybetmişti.

Kanyonları ve çölleriyle ünlü Arizona eyaletinin en önemli coğrafi özelliği Büyük Kanyon. Eyalette 1107 km boyunca akan Kolorado Nehri Arizona'nın en uzun nehri aynı zamanda.

Arizona'da yirmi adet mesire yeri, yedi ormanlık bölge, 21 eyalet parkı bulunuyor. Grand Canyon National Park, Amerika'nın en ünlü parklarından biri ve her yıl dört milyon turisç çekiyor.

Eyaletin diğer ünlü mekânları ise, Coronado National Memorial, Painted Rocks State Historic Park, Tombstone Courthouse State Historic Park ve Petrified Forest National Park.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşkını taşa kazıyınca hakkında soruşturma açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN