Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Beni hamile bırakmak isteyecek çok erkek var'

Kısmetse olur programının sunucusu , son günlerde verdiği kilolaları ile adından söz ettiriyor.

Giriş Tarihi: 27.2.2016 10:50 Güncelleme Tarihi: 27.2.2016 10:53
'Beni hamile bırakmak isteyecek çok erkek var'

Kısmetse olur programının sunucusu , son günlerde verdiği kilolaları ile adından söz ettiriyor. Hürriyet'e konuşan Akgül, özel yaşamını anlattı;

ÇOK BİLEN KADININ CAZİBESİ YOK

Siz insanları evlendirmeye çalışıyorsunuz da kendiniz hiç evlendiniz mi?

18 yaşımda ilk aşkımla flört edip ailelerimizin katılmadığı, tamamen inat, hiçbir cinsel paylaşımımın olmadığı, dört sene sadece muhallebi yiyerek gezdiğim ilk aşkımla evlendim. Kısa sürdü. Toydum. Ne ben kadındım ne o koca.

Terzi kendi söküğünü dikemez denir. Sizinki o durum herhalde...

Ben söküğümü dikeceğim ama tam nereden yırtıldığını bilmiyorum. Ya seçimlerim yanlış ya da çok bilen kadının cazibesi yok. Bunları yaşıyor ve bir noktada bana sahip çıkılsın diye düşünüyorsun. Güçlü kadın, yok sayılan kadındır. Ben de maalesef onlardan biriyim. Şu anda ciddi ilişki yaşadığım ama hâlâ düşünme aşamasında olduğum biri var.

"BENİ HAMİLE BIRAKMAK İSTEYECEK ÇOK ERKEK VAR"

Yumurtalarınızı dondurma sebebiniz piyasada erkek olmaması mı?

Beni hamile bırakmak isteyecek veya evlenmek isteyecek çok erkek olduğuna inanıyorum. İlla çocuğum olsun diye dondurmadım. Erkeklerin "80 yaşında da baba olurum" diye bir havaları var ya, madem tıp 80'inde anne olma imkânı veriyor; benim de soyum üresin istedim. Yumurtalarım Kıbrıs'ta. Şimdilik çocuğa bencillik etmemek için kullanmayacağım. Şu anda ona babalık edeceğine inandığım kimse yok.

ERKEĞİN KİLOLUSUNUN CİNSEL HAYATI ZAYIF OLUYOR

90 kilodan 65 kiloya düştünüz... Neler değişti hayatınızda?

Yapımcım Caner Erdem'e sözüm vardı. Başladığımda 44 bedendim, şimdi 38. İşimi seviyorum. Güzel giyinmeyi severim. Artık çok rahat kıyafet buluyorum.

Seks hayatınıza etkisi nasıl oldu?

En kilolu halimde bile aşk yaşadım. Ayrıca erkeğin kilolusunun cinsel hayatı zayıf oluyor. Bir laf var: 'Horozun iyisi yağ tutmaz'. Yani erkeğin iyisi yağ tutmaz. Kadının iyisi aslında hafif yağlı olur. İrisi ve dirisi makbuldür. İlkçağdan itibaren kadınlar hep kalçalı butlu çizilir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Beni hamile bırakmak isteyecek çok erkek var'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN