'dan şaşkınlık yaratan aşk hamlesi

, evli Ümit Aslan'dan ayrılıp kendine başka bir evli sevgili buldu. Güzel oyuncu, bu aşkını da gizlemek için işadamı Gökhan Kaya ile aşk yaşadığı dedikodusunu yaydı.

Giriş Tarihi: 4.3.2016 08:46
Ceren Hindistan'dan şaşkınlık yaratan aşk hamlesi
Son dönemde sadece skandallarla dolu özel hayatıyla gündeme gelen 'ın aşk hamlesi şaşırttı! Evli sevgilisi Ümit Aslan'dan ayrılan güzel oyuncu, kendisine yine evli bir sevgili buldu. Ceren Hindistan'ın özel bir hastanenin sahibi olan işadamıyla yasak aşkını ilk kez Takvim açıkladı. İşadamının adını, eşinin hamile olması nedeniyle gizli tuttuğumuz haberimiz gündem yarattı.

HERKESE 'SEVGİLİM' DEDİ AMA...

Bunun üzerine paniğe kapılan Ceren Hindistan ile evli sevgilisi, şeytana pabucu ters giydirecek bir plan yaptı! Güzel oyuncu, evli olan aşkını kamufle etmek için bir başka işadamı Gökhan Kaya ile çekilen fotoğraflarını ortalığa yaydı. Kaya ile aşk yaşadığı dedikodularını da çıkaran Ceren Hindistan, böylece yasak aşkını saklamayı planladı. Ancak güzel oyuncunun, herkese aşk yaşadığını söylediği Gökhan Kaya'ya Takvim ulaştı. Kaya, şu açıklamayı yaptı:

Ceren Hindistan, Gökhan Kaya ile bu fotoğrafını da bazı internet sitelerine ulaştırıp haber olmayı başardı!

TAKVİM'E KONUŞTU, AŞKI YALANLADI


"Ceren Hanım ile arkadaşlığım var ancak aşk, kesinlikle söz konusu değil. Ben yılın büyük kısmını yurt dışında geçiren bir işadamıyım. Adımın Ceren Hanım ve bu tarz aşk haberleriyle yan yana gelmesini kesinlikle istemiyorum." Böylece foyası ortaya çıkan Ceren Hindistan'ın şimdiki evli sevgilisini daha ne kadar gizli tutabileceği ve güzel oyuncunun, bir yuvayı daha dağıtıp dağıtmayacağı herkesin merak konusu oldu!

Ceren Hindistan, evli olan Ümit Aslan'dan bir çocuk sahibi oldu. Güzel oyuncu, Aslan'dan ayrılırken de aylık 5 bin lira nafaka ile lüks bir evin tapusunu aldı!

CEREN HİNDİSTAN'LA İLGİLİ BOMBA İDDİALAR!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceren Hindistan'dan şaşkınlık yaratan aşk hamlesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN