Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu adam bana olan aşkı uğruna 22 kilo verdi

Linet, kendisine 400 bin Euro'luk araba hediye eden Fransız sevgilisi Loren Lzelmanowic'in kendisine neden aşık olduğunu açıkladı: Bana 'Binbir surat gibisin. Sahnede başka, evde başkasın. Seninle asla sıkılmıyorum' diyor. Hatta kendisi benim için tam 22 kilo verdi

Giriş Tarihi: 16.3.2016
Bu adam bana olan aşkı uğruna 22 kilo verdi
Geçtiğimiz haftalarda, CEO olan Fransız sevgilisi Loren Lzelmanowic'in, 400 bin Euro'luk Porche marka araba hediye etmesiyle magazin gündemine oturan şarkıcı Linet'le Bebek'te buluştuk. Hem yeni arabası ile üç-beş tur attık, hem de ilişkisini ve 18 Mart'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konseri konuştuk...
Aşk hayatınızda çok mutlu günler yaşıyorsunuz. Loren Lzelmanowic'le nasıl tanıştınız?
Loren'le ortak arkadaşlarımızın vasıtasıyla bir davette tanıştık. İlişkimiz başlayalı bir sene üç ay oldu. Biz birlikte hayatı paylaşıyoruz. Ben bir ilişkiye asla günlük olarak bakmıyorum. Bir şeyler oluşacaksa, devam etsin isterim. Önceden Paris'ten Türkiye'ye ayda bir kere geliyordu, şimdi her hafta sonu geliyor. En fazla 10 gün ayrı kalıyoruz. İlk başta algılayamıyordu ama artık benim işime saygı duyuyor.

AŞKIMLA İŞİMİ AYRI TUTUYORUM


Gündeminizde evlilik, düğün var mı?
Önemli olan bir şeyleri devam ettirebilmek; düğün veya resmiyet beni bağlamıyor. Önemli olan ciddi bir şekilde bizim bu yola devam etmemiz, yoksa evlenmek çok kolay.
İlişki yaşamanız işinize nasıl yansıdı?
Ben aşkımla işimi çok ayrı tutuyorum. Ben bir ilişki için işimden vazgeçmem. Aşkı, hayatımın ortasına koymuyorum; öyle bir kafada değilim. Benim küçük bir fabrikam var; 50 kişi benden ekmek yiyor. O yüzden aşkımla işimi ayrı tutarım. Herkes yerini bilmeli. Bu durumu belki bir Türk erkeğine kabul ettiremezdim ama Loren farklı bir kültürden geldiği için çok anlayışla karşıladı.
Loren'in sizi en çok etkileyen tarafı neydi?
Kararlılığı. Ben çok dürüst olduğum için dolaylı şeyleri sevmiyorum. Mesela Loren'le tanıştıktan hemen sonra "Görüşebilir miyiz?" dedi. Kendisi Musevi asıllı, ortak tanıdıklarımız da çıktı. Ben de "Olur" dedim. Loren ayrıca çok iyi bir baba; ilk evliliğinden iki çocuğu var. Çocuklarına olan düşkünlüğü çok hoşuma gitti. Ayrıca çocuklarına anne şefkati de veriyor, çocuklarımın annesi olabilir. (Gülüyor)

BANA 'PUL BİBERİM ' DİYOR


Peki ya anneniz ilişkinizi onayladı mı?
Evet, annemden onay geldi. Birbirlerinin dillerini bilmedikleri halde annem Loren'i çok beğendi.
Sevgilinizin size doğum günü hediyesi olarak aldığı 400 bin Euro'luk araba, magazin gündemine bomba gibi düştü. O arabayı niye buradan almadı da Fransa'dan uçakla getirtti?
İlişkimizde bir yılımız doldu; "Bunu ister doğum günü, istersen evlilik hediyesi olarak kabul et" diyerek, arabayı Türkiye'ye sürpriz bir şekilde getirdi.
Aldığınız en büyük hediye bu muydu?
Hediye önemli değil, biz bir hayat paylaşıyoruz. Bu yıl içerisinde başka çok güzel armağanları da oldu ama hiçbir zaman ben bunu ortaya çıkarmadım. Onun bana gösterdiği yakınlık, güven benim için çok önemli. Hiçbir şey bir günde olmuyor. Loren çok doğru bir adam. İkimizi bir kefeye koyarsan; aslında huysuz olan benim. Aşk konularında çok agresif, biraz da güvensiz biriyim. Bu yüzden Loren'e çok acı çektiriyorum ama o büyük bir inatla peşimde. Bana 'Pul biberim' diyor.
O sizin hangi özelliğinizi sevmiş peki?
Aynı kadınla birlikte olduğunu hissetmiyormuş. "Sürekli değişkensin, sahnede başka, evde başkasın. Binbir surat olduğun için sana daha çok aşık oldum. Seninle asla sıkılmıyorum" diyor. Ayrıca benim için 22 kilo da verdi.

EKTİKLERİMİ BİÇMEYE BAŞLADIM

Yıllardır sahnelerdesiniz... Şimdi bu çalışmalarınızın meyvelerini alıyorsunuz, öyle değil mi?
Evet. Albüm satışında beşinci sıradayım. Bu yıl itibariyle hedeflerime ulaştım, ektiklerimi biçmeye başladım. Daha da güzel işler yapmaya devam edeceğim. Bu işin tek sırrı var; çok çalışmak ve her zaman üstüne koyarak zirveye ulaşmak. Hayatım boyunca hep çabaladım, hep çalıştım ama ya zaman ya da insanlar yanlıştı. Doğrular bir araya geldiği zaman yol alabiliyorsunuz. 'Yorum Farkı 2' ile gerçekten büyük bir patlama yarattım. Bugüne kadar 30-40 km. ile araba sürüyorsam, şimdi 300 kilometreyle yol alıyorum. Benim ne kimsenin ekmeğinde, ne işinde gözüm var; kendi yoluma bakıyorum. Kimseyi kendimle mukayese etmiyorum. Yeteneğimle nereye kadar gidebilirim ona bakıyorum.

KONSERİMDE HİÇ YAPILMAMIŞ BİR IŞIK SİSTEMİ OLACAK

18 Mart'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayatınızın konserini vereceksiniz. Nasıl hazırlandınız?
İlk defa bu kadar yoğun bir hazırlık içerisindeyim. 21 yıllık sanat hayatım var, Türkiye'de konser verme zamanım geldi de geçiyor. Türkiye'de ilk defa yapılacak olan bir ışık sistemi ile sahnede olacağım. Tül perde üstüne yansıtma yapılacak, arkada dekor ve ışıklar müzikle birlikte değişecek. Dev bir orkestra ile repertuvarımızı oluşturduk. Bugüne kadar söylediğim şarkıların dışında; İngilizce ve Arapça şarkılarla, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses eserlerini de seslendireceğim. Üç kostüm giyeceğim.
Öte yandan yeni albüm çalışmalarınız da devam ediyor...
Evet, yepyeni şarkılardan oluşan maksi single çalışmam devam ediyor. İçinde beş tane şarkı olacak. Öte yandan yeni albümüm 'Yorum Farkı 3'ün de çalışmalarına devam ediyorum. Bugüne kadar yeni şarkılardan oluşan albüm yapmadım; şarkının denk gelmesi çok önemli. Zülfü Livaneli ve Ahmet Selçuk İlkan'ın tribute albümlerinde yer alacağım. Dolapdere Bing Gang'le de 'Sia' adlı şarkıyı Türk motifleriyle süsleyip okuyacağım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu adam bana olan aşkı uğruna 22 kilo verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN